jít naiDNES.cz

Proč to Karlovi udělali? Pro Gotta jsou tepláky opravdu nedůstojné

Karel Gott vystoupil v teplákovce vedle Leoše Mareše. Jak se vám líbí? | foto: Facebook.com

Zpěvák Karel Gott (79) byl vždycky za velkého elegána, který nosil obleky na míru a vždy vypadal jako ze škatulky. Ale poslední dobou se začíná podvolovat nátlaku okolí a klidně se oblékne do něčeho, co mu absolutně nesedí, i kdyby to měla být sebevětší legrace. Image náctiletého hiphopera ve vytahaných teplácích budí velké rozpaky, a to především u jeho fanoušků.

Zpěváka Karla Gotta nemiluje jen český národ, ale svou základnu má i na Slovensku a v Německu. Zapsal se do historie nejen svým zpěvem, ale také tím, že je při každé příležitosti oblečen v drahém obleku a má vystupování gentlemana.

Nikdy ho nepronásledovaly žádné skandály, úlety, trapasy. Na svém vybraném chování i oblečení si zakládal a dával si sakra pozor, aby nepřestřelil.

Vždycky bylo jeho vystoupení akcí roku, fanoušci natěšení, byl velmi vzácný, akce si pečlivě vybíral. Nechtěl, aby ho někde bylo moc. Co se poslední dobou děje, že jeho image dostává na frak? 

Když naposledy vystoupil, což bylo na koncertě Leoše Mareše (43), oblékli ho do vytahané teplákové soupravy, kdy měl vypadat jako drsný raper. Jenže místo toho, aby to bylo vtipné, celkový dojem z toho byl spíš smutný.

Karel Gott vystoupil v teplákovce vedle Leoše Mareše.

Karel Gott vystoupil v teplákovce vedle Leoše Mareše.

Našli se lidé, jimž se to líbilo, samozřejmě je to o vkusu, je hezké, že si Mistr dokáže udělat sám ze sebe legraci, ale tento ouftit mu vůbec nesedl, vypadal jako stařík, kterého navlékli do šíleného ohozu.

Většina fanoušků pláče, co se to s tím starým dobrým „Gotťákem“ stalo, proč se obléká do něčeho tak nedůstojného? Nabízí se otázka, jestli je to opravdu z Karlovy hlavy, nebo se snaží někdo parazitovat na jeho slávě a dělat kolem něj jen humbuk.

Sám slavík je samozřejmě svéprávný, třeba na Rock for People všechny překvapil vizáží rockera v kožené bundě, což mu opravdu sedlo, ale tato stylizace do rapera byla podle většiny dost přes čáru, lidé by raději Karla viděli zase jako toho upraveného gentlemana podupávajícího na pódiu. 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:54 úterý 17. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  199
 • Super
  70
 • Haha
  33
 • Sladký
  24
 • Tvl
  16
 • Cože
  15
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat