jít naiDNES.cz

Jak mohlo krematorium nechat Mistra na tak strašném místě? ptají se naštvaní fanoušci

Úplně poslední rozloučení s Karlem Gottem proběhlo jen za účasti dcer a vdovy na tomto místě, v zadním traktu Motola. | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák/Ladislav Křivan

To je nepřípustné, proč proběhlo soukromé rozloučení u popelnice? Kdo za to může? Rozčílení fanoušci jsou zděšeni a pohoršeni, mají plno otázek, proč se rodina musela s Karlem Gottem rozloučit tak potupně. Přitom zádušní mše proběhla důstojně, ve velkém stylu, jak si to Mistr zasloužil. Proč tedy takový prapodivný závěr?

Včera proběhla zádušní mše za zesnulého Karla Gotta, který 1. října zemřel na akutní leukémii. Bylo to se všemi poctami, které si zasloužil. Jeho život byl pompézní, tak takové muselo být i poslední rozloučení.

Zazpívala mu Lucie Bílá či Eva Urbanová se Štefanem Margitou, řeč měla jeho velká přítelkyně Jiřina Bohdalová. Hradní stráž pak odnášela rakev za zvonění největšího zvonu v Česku jménem Zikmund.

Jenže pak Mistr odjel na poslední cestu do krematoria v Motole, kde se s ním chtěla rodina ještě soukromě rozloučit. Kdo by ale čekal důstojné místo, mýlil by se.

Rakev vynesli v zadním traktu krematoria, kde to nepůsobilo zrovna důstojným dojmem. Byl tam kontejner se starými věnci, neuklizené věci a do toho měly jeho dcery s vdovou dát poslední pusu na rakev. 

Úplně poslední rozloučení s Karlem Gottem proběhlo jen za účasti dcer a vdovy...

Úplně poslední rozloučení s Karlem Gottem proběhlo jen za účasti dcer a vdovy na tomto místě, v zadním traktu Motola.

„Hrůza, po velkolepém pohřbu poslední rozloučení na špinavém dvoře u kontejneru, naložení Mistra na padesát let starý vozík,“ napsala naštvaně jedna fanynka a nebyla sama. 

„Musím uznat, že po smutečním rozloučení v katedrále, kde všichni plácali kdeco, poslední rozloučení na špinavém dvorečku u dvou zrezivělých kontejnerů bylo opravdu skvostné. Asi už nechtěla rodina platit. To je hnus,“ přitvrdila další.

Další fanynka to vidí jinak a odpovědnost přičítá krematoriu, že nezajistili důstojné poslední sbohem.

„Mohli natáhnout bílou plachtu přes kontejner, ale firma, která vlastní krematorium, si mohla nádvoří uklidit i kvůli i jiným nebožtíkům. Takže to neházejte na rodinu, ale krematorium si dělá špatnou reklamu,“ nenechala na firmě nit suchou. Mistrův pohřeb zajišťovala společnost Pegas.

Jedno je jisté, většině lidí prostředí v Krematoriu Motol nepřišlo ani trochu důstojné.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Pondělí 18. listopadu 2019, svátek má Romana
EXPRES

jít naiDNES.cz