jít naiDNES.cz

Ultimátum Karla Gotta. Léčbu dcery Dominiky zaplatí, má to ale háček!

Karel Gott léčbu své dcery zaplatí. Má to ale háček. | foto: Herminapress

Karel Gott se sice poslední dva roky snažil svou dceru přesvědčit, aby se postavila svým problémům s alkoholem a utišujícími léky, až nyní se mu ale podařilo ji přesvědčit, aby nastoupila léčbu. A i tentokrát se rozhodl, že bude hradit veškeré náklady. Dominika ale už žádné peníze neuvidí!

Při poslední návštěvě Dominiky Gottové v Česku bylo zřejmé, že s nejstarší dcerou Karla Gotta není něco v pořádku. Jindy štíhlá blondýnka se změnila k nepoznání. Měla třicet kilogramů nadváhu a tvář posetou vyrážkou.

Až po svém návratu do Finska, kde žije se svým mužem Timem, přiznala, co za změnou jejího vzhledu stojí. A sice závislost na alkoholu a lécích.

„Pan Gott se velmi usilovně snaží poslední dva roky řešit s Dominikou její problém s alkoholem a léky a mnohokrát ji přesvědčoval, aby vyhledala odbornou pomoc a našla si práci, u které vydrží. Ona to však vždy odmítala, jelikož si svůj problém nikdy nepřiznala. Teprve až po její poslední návštěvě v Praze ji manželé Gottovi přesvědčili, aby léčbu podstoupila, jelikož ji alkohol viditelně žene do záhuby a neustálá finanční pomoc ze strany otce její problém nevyřeší. Proto je Karel Gott rád, že se Dominika konečně rozhodla vyhledat odbornou pomoc, a to za pomoci Ivany Gottové, se kterou je v blízkém kontaktu. Oba jsou jí v její snaze řešit problém oporou a věří, že Dominika u svého přesvědčení zůstane a léčbu co nejdříve zahájí,“ sdělila mluvčí Karla Gotta Aneta Stolzová.

A ačkoliv ta přiznává, že neustálá finanční pomoc ze strany Karla Gotta problémy jeho dcery nevyřeší, ani tentokrát ji Mistr podle informací primáckého Top Staru nenechá na holičkách.

Tentokrát se ale údajně rozhodl, že peníze nepošle přímo Dominice, ale léčbu uhradí přímo.

Nutno říct, že ani Gott si není jistý, zda tato forma pomoci zabere. Když jsme se na platbu léčby zeptali Stolzové, odpověděla nám, že s ohledem na citlivost celé záležitosti, soukromí a zejména jasný cíl vyléčení Dominiky nebudou zveřejňovat více informací, které by úspěšnou léčbu mohly narušit.

Snad se tentokrát povede, když už do léčby své dcery měl Karel Gott investovat doslova miliony.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat