jít naiDNES.cz

Piju a beru léky, přiznala Gottova dcera Dominika. S léčbou jí bude pomáhat macecha Ivana!

Dominika Gottová přiznala závislost a půjde se léčit. | foto: Koláž Expresu

Karlu Gottovi se podařilo přesvědčit své nejstarší dítě, že má velký problém. Jeho nejstarší dcera Dominika přiznala závislost na alkoholu a utišujících lécích. Rozhodla se pro léčbu, s níž jí bude pomáhat Ivana Gottová.

Poslední návštěva Dominiky Gottové v Česku měla hlubší význam, než že se slavíkova rodina po letech znovu sešla kompletní. 

Karlu Gottovi se konečně podařilo domluvit své dceři, aby se postavila čelem svým démonům. Dominika se po otcových slovech rozhodla poprvé promluvit o svých problémech bez obalu.

„Neměla jsem lehké období a vím, že mám problém. Rozhodla jsem se podstoupit léčebné terapie a zbavit se závislosti na alkoholu a na lécích,“ přiznala Blesku Dominika s tím, že to slíbila svému otci. „Chci, aby mi bylo zase dobře,“ dodala odhodlaně.

Nutno říct, že to není poprvé, co se Gott pokoušel svou dceru přimět, aby se začala léčit. Již v minulosti jí podle Blesku několikrát zaslal větší obnos peněz, aby nastoupila léčbu. Nikdy předtím se tak ale nestalo. To potvrdila i jeho mluvčí Aneta Stolzová.

„Pan Gott s Dominikou na toto téma hovoří poslední dva roky. Již mnohokrát se ji snažil přesvědčit, aby svůj problém s alkoholem co nejrychleji řešila a podstoupila léčení. Ona to však vždy odmítala s tím, že není alkoholička a žádný problém nemá,“ říká Stolzová a dodává, že teprve až po její poslední návštěvě v Praze se Gottovi podařilo Dominiku přesvědčit, aby se začala léčit.

„Proto je rád, že se skutečně rozhodla vyhledat odbornou pomoc, s čímž jí velmi pomáhá i Gottova manželka Ivana,“ prozradila mluvčí. 

Podle jejích slov Gottovi udělají první poslední pro to, aby se Dominika znovu postavila na vlastní nohy.

„Oba jsou jí v její snaze řešit svůj problém oporou a věří, že Dominika u svého přesvědčení zůstane a léčbu co nejdříve zahájí,“ dodala Stolzová.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat