Úterý 28. června 2022, svátek má Lubomír
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Amber si naběhla: K soudu přijde kočka Kate Moss, pro ni ale určitě svědčit nebude

  Amber Heard si během plačtivé výpovědi u soudu s exmanželem pořádně naběhla. Díky její chybě dostali právníci Johnnyho Deppa možnost předvolat k výpovědi supermodelku Kate Moss, která s hercem randila v devadesátých letech. Zatímco se Amber domnívala, že spolu někdejší partneři mají napjatý vztah, protože Depp půvabnou blondýnu napadl, opak je pravdou. Moss bude mít na lavici svědků klíčovou roli, měla by potvrdit, že Amber o Johnnym roznáší pomluvy a lži.

  Zatímco herec James Franco nebo nejbohatší muž planety Elon Musk odmítli nabídku právníků Amber Heard, aby přišli k soudu svědčit v její prospěch, Deppovu týmu se povedl majstrštyk.

  A to za nevědomého přispění jeho exmanželky.

  Původně totiž chtěli předvolat supermodelku Kate Moss, jenže to soudce zamítl s odůvodněním, že nemá s daným případem nic společného.

  To platilo až do chvíle, kdy Amber popisovala jeden z manželských incidentů. Měla při něm stát s Johnnym a svojí sestrou nad schody, tehdejšího manžela udeřila pěstí do obličeje ve strachu, že její sestru napadne.

  „Okamžitě jsem myslela na Kate Moss a schody,“ vysvětlila útržkovitě Amber, proč se prý rozhodla zasáhnout. 

  Na mysli tím měla údajný incident, kdy měl Johnny svoji někdejší partnerku shodit ze schodů. Slyšela to prý od dvou známých. Tímto tvrzením se ostatně oháněla už u soudu v Londýně.

  Kate Moss a Johnny Depp

  Johnnyho právníci i herec sám se v tu chvíli začali radovat. Důvod? Amber modelku Kate Moss do případu vtáhla a jim se tak naskytla šance ji znovu předvolat, aby historku o schodech popřela.

  A to se povedlo. Soudkyně návrhu vyhověla v pondělí, půvabná britská modelka by měla přijít svědčit ve středu. 

  „Amber se domnívá, že Kate Moss v žádném případě Johnnyho nepodporuje. S tím je ale od pravdy zatraceně daleko,“ řekl americkému listu New York Post zdroj z Deppova blízkého okolí.

  Johnny Depp a Kate Moss jsou podle všeho velmi dobrými přáteli. A to i když se v roce 1997 za poměrně divokých okolností rozešli. 

  Johnny Depp a Kate Moss

  Jejich vztah sice začal romanticky, dali se dohromady roku 1994 v newyorské kavárně, když bylo Johnnymu jednatřicet a Kate dvacet let, byl ovšem protkaný skandály v podobě veřejných hádek a drogových večírků. Při jednom z nich prý Depp zdemoloval hotelový pokoj na Manhattanu.

  Kate prý ale v životě fyzicky nenapadl, naopak se k ní podle přátel choval laskavě, hluboce ji miloval, a než to mezi nimi začalo skřípat, tři roky ji všude vodil za ruce a pusinkoval ji.

  „Já to věděla už od prvního okamžiku, co jsme spolu mluvili, že nakonec budeme spolu,“ prozradila později s úsměvem Kate Moss.

  Johnny Depp u soudu opět působil uvolněně.

  Britská supermodelka tak nepochybně u soudu Johnnyho Deppa podpoří. Především se očekává, že zpochybní Amber a její historku o schodech. 

  A to bude pro Heard další rána na důvěryhodnosti. Tu největší utrpěla v uplynulých dnech soudního procesu, kdy se ukázalo, že v minulosti lhala o tom, jak dala peníze z rozvodového vyrovnání na charitu. Říkala to i pod přísahou u londýnského vrchního soudu, teď ve Virginii byla nucena sama potvrdit, že to pravda není. 

  Amber svou výpověď opět velmi prožívala.

  Aktuálně u soudu probíhají výpovědi svědků. Právní tým Amber Heard si například předvolal jakožto znalce chirurga, podle něhož je nesmyslný příběh o useknutém prstu Johnnyho Deppa lahví od vodky, kterou po něm měla hodit Amber. Zranění prý vypadá spíše, jako by si herec skřípl prst do dveří.

  Ambeřini právníci také překvapivě změnili taktiku a rozhodli se znovu nepodrobit Johnnyho křížovému výslechu.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Nadané děti mají společné rysy. Rodiče to někdy nepoznají, říká expert Mensy

  Premium Pouhá dvě promile populace – tedy jenom jeden člověk z pěti set – má IQ vyšší než 150. Zhruba každý padesátý má přes...

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Ekonomie hlouposti: počet hlupáků „v oběhu“ je vyšší, než si myslíte

  Premium Hloupí lidé patří ekonomicky k nejnebezpečnějším. Za hloupé je třeba považovat ty, kteří škodí druhým i sobě samým. V...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 28. června 2022, svátek má Lubomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz