jít naiDNES.cz

Jitka Boho trávila léto „na Maltě“: Manžel se přes léto vyučil zedníkem!

Jitka Boho se už podruhé stala ambasadorkou projektu na pomoc dětem z azylových domů. | foto: Archiv

Zpěvačka Jitka Boho (26) na vlastní kůži zakouší, že přestěhováním do nového domu rozhodně nemáte hotovo. Léto proto s manželem a rodiči trávila na zahradě, kterou společně zvelebovali. Kromě toho si na svá bedra vzala taky zařizování dětského pokojíčku pro dceru Rosalii.

V listopadu to bude rok, co se přestěhovala do nového domu. Uvnitř mají sice všechno hotové, na zahradě ale bylo práce víc než dost. „Všechno si děláme sami. Pomáhají nám i rodiče, dědečci pracují, babičky hlídají. Troufám si říct, že Luky se přes prázdniny snad vyučil zedníkem,“ poznamenala Jitka Boho na adresu svého manžela Lukáše. 

„Zvládá opravdu věci, které jsou už dost pokročilé. Pak si večer sedne do studia s kytarou a je to zase ten rocker, tělem i duší,“ směje se zpěvačka, která se realizovala nejen na zahradě, kde si báječně vyčistí hlavu, ale i v pokojíčku své dcery.

„Chtěla jsem ho vymalovat v jemných barvách, šedá, béžová a pak nějaká tapeta. Nakonec jsme ale usoudili, že by to byl pokoj vlastně spíš pro nás, protože děti milují barvy. Takže pokojíček má růžovo-lososový. Nechybí ani indiánské týpí, obrázky s indiánskou tematikou, spousta krásných hraček,“ rozzářila se Jitka, která by klidně mohla být bytovou designérkou.

Místo toho se ale realizuje v pomoci potřebným. „Každý si dnes hledí hlavně toho svého, tak je skvělé, když se najdou ti, kteří chtějí opravdu pomoci a my se můžeme tak jednoduše zapojit,“ říká Boho.

„Od 1. září do 30. listopadu bude dětem věnováno jedno procento z ceny výrobků P & G zakoupených v obchodech COOP. Celý výtěžek bude darován Českému červenému kříži, který jej následovně rozdělí rodinám s dětmi z azylových domů,“ dodala hvězda show Tvoje tvář má známý hlas.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:27 14. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Haha
  8
 • Cože
  7
 • Trapas
  7
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
Premium

Do luxusu investoval i Jaromír Soukup. Nejdražší byt v Česku je dál na prodej

Na samém vrcholu stometrového mrakodrapu V Tower na pražském Pankráci jsou dva penthousy, obecně považované za...

iDNES Premium už používá 150 tisíc lidí. Cena nebude mít konkurenci

Unikátní služba iDNES Premium funguje měsíc. Už bezmála sto padesát tisíc čtenářů oslovil mix exkluzivního čtení a...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat