jít naiDNES.cz

Jitka Boho ukázala nové tetování, je jak z minulého století. Co znamená?

Zpívající modelka Jitka Boho ukázala nové tetování, které si nechala umístit pod prsy. Přestože už je na tetování odbornice, tentokrát kresbou, kterou zveřejnila na Instagramu, příliš nenadchla. Co mu říkáte?

Jitka Boho (26 let) miluje tetování. „Záleží na tom, kdo jsi, ne, co máš“, „Music is my religion“, „Believe“ nebo třeba kresba holubice. To všechno jsou její díla, kterými zdobí už tak dokonalé tělo. Nyní přišla s novým tetováním pod prsy, kterým je ornament připomínající květ lilie vzhůru nohama, přičemž celý obrázek připomíná ležatý kosočtverec. Celá kresba je ve stylu kreseb z henny.

Ve svém posledním příspěvku na YouTube „Miluju tetování“ Jitka říká, že si přála tetování, které bude podtrhovat ženskost, působit jemně a zároveň bude vidět. Navíc si pochvaluje, že nepříliš obdařeným ženám toto tetování opticky zvětší poprsí, což považuje za výhodu, a tak všem tetování doporučuje.

Při výběru tetování je pro Jitku důležitý význam a symbolika. Například na záda si nechala vytetovat citát slavného kytaristy Jimyho Hendrixe „Music is my religion“ (doslovně Hudba je moje náboženství), čímž chtěla Jitka vyjádřit, že i pro ni je hudba nepostradatelná vášeň.

Přestože nové tetování mělo podtrhnout ženskost, které má Jitka na rozdávání, ať už s tetováním, nebo bez, samotná kresba působí trochu staromódně a jistě by se našly i zajímavější vzory, které si na takto dokonalé tělo dát.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:00 9. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  12
 • Super
  5
 • Sladký
  5
 • Cože
  4
 • Tvl
  4
 • Haha
  3
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře