Jitka Asterová o románku s Vašutem: Na některé věci bych nejradši zapomněla

O románku s Markem Vašutem by Jitka Asterová už radši neslyšela. | foto: Lázně Kostelec u Zlína

Krásná herečka Jitka Asterová (59) za chvíli oslaví životní jubileum, tak bilancuje život. A že je na co vzpomínat. Sama přiznává, že byla dost bouřlivá a ráda si užívala, jak to jen šlo. Dokonce prožila románek s ženským idolem Markem Vašutem (59). Jak ten „špás“ vidí s odstupem času?

Když se sejdou herecké kolegyně Jitka Asterová a Hana Čížková, je o zábavu postaráno. Proto se není čemu divit, že spojily své síly a humor, kterého nemají zrovna málo, a jezdí po republice se svou talk show „Mládí nevyprchej“. 

Herečky se nebojí bavit o čemkoliv. Probírají nejen zákulisí českého showbyznysu, svou práci, zážitky, ale také svůj milostný život. Nejinak tomu bylo i v Lázních Kostelec u Zlína.

Asterová začala vzpomínat na bouřlivá léta. Bylo to veselé děvče, které bylo pro každou zábavu a rádo se líbilo.

„My na sebe práskneme všecko, tedy skoro všecko. Ale nemáme s tím problém, takový je život. A my rády vzpomínáme, zvláště na některé věci a lidi,“ svěřila se Hana Čížková, která se proslavila hlavně rolí Sáry Kohnové v Kameňáku. 

To Jitka nemohla nechat bez odpovědi.

O románku s Markem Vašutem by už radši neslyšela.

O románku s Markem Vašutem by už radši neslyšela.

„A na některé zase rády nevzpomínáme a raději na ně zapomeneme, že?“ pronesla Jitka Asterová, která prožila románek třeba s Markem Vašutem, na nějž ale prý s láskou vzpomíná, on mezi ty milence v nelibosti patřit nemá. 

Co jí herecký kolega tak strašného provedl, neprozradila, ale zřejmě tam proběhlo velké zklamání v lásce, na které nelze zapomenout. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat