První slova Pomejeho o rozchodu: „Chci zemřít,“ řekl a zavřel se v hospodě

Bývalý herec a dabér Jiří Pomeje (53) se s rozchodem se svou ženou vyrovnává po svém. Tráví den v hospodě, kterou má uzavřenou celou jen pro sebe a pár vyvolených přátel. Expresu řekl, že si přeje zemřít.

Dnes ráno vyšlo na povrch, že je manželství Jiřího a Andrey Pomejových u konce. Přestože manželé společně překonali Jiřího boj s rakovinou hrtanu, nakonec se rozhodli dál netrápit a jít každý svou cestou. Známá dýdžejka měla s Pomejem ztratit nervy kvůli nadměrné konzumaci alkoholu, se kterou nepřestal ani poté, co utekl hrobníkovi z lopaty.

„Rakovinu už nemá, teď by se měl léčit ze závislosti, jinak se mu vrátí,“ řekla Andrea pro Expres.cz s tím, že Jiřího závislost na alkoholu je neúnosná.

Naši redaktoři se proto hned k ránu rozhodli kontaktovat Pomejeho, aby se k celé věci vyjádřil. Velmi pokleslým hlasem jen pronesl, že ho situace trápí. „Probudil jsem se ve své posteli, ve svém bytě. Teď rozhovory dávat nechci. Ať mluví má žena... Můžu jen říct, že mě to všechno moc mrzí,“ uvedl bývalý filmový producent a odebral se do pár metrů vzdálené hospody, kde byl zachycen i krátce po propuštění z nemocnice. Tam už na něj čekali jeho kumpáni, kteří svého kamaráda bedlivě střeží.

Podnik, kde Pomeje utápí svůj žal, byl dokonce zavřený pro veřejnost, aby měl Jirka co největší soukromí a klid. Co se děje uvnitř, si tedy můžeme jen domýšlet. Je však více než jasné, že na slovech Andrey něco určitě bude.

To po chvíli potvrdil i sám Jiří, který vyšel mezi novináře a přímo redaktorovi Expres.cz řekl, že si přeje zemřít. „Nechte mě v klidu umřít! Dejte mi pokoj,“ říkal s utrápeným výrazem. „Jsem v hospodě čtyři hodiny s jedním malým pivem. To jsem alkoholik? Nechte mě být,“ uvedl dále a znovu zopakoval, že již nechce žít.

Jakmile se však vypnuly kamery, bývalý producent pronesl, že mu je celá situace velmi líto. „Já se za to strašně stydím a chápu, že se mnou nechce někdo být,“ prozradil Expres.cz. „Chci umřít,“ zopakoval naposledy a rozloučil se s tím, že v hospodě je proto, že nemá kde jinde být.

Celou situaci nadále sledujeme.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:05 3. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  49
 • Tvl
  29
 • Haha
  16
 • Super
  15
 • Cože
  11
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat