Dojemný vzkaz od Kuklové: Víme, co Pomejemu do nemocnice vzkázala

Michaela Kuklová a Jiří Pomeje u rozvodového stání v roce 2007. Ani po letech ale herečce osud jejího exmanžela není lhostejný. | foto: Profimedia.cz

Herečka Michaela Kuklová (50) se s Jiřím Pomejem (54) sice rozvedla před více než deseti lety, na společné roky ale nikdy nezapomene a osud jejího ex jí není lhostejný. Do nemocnice mu proto poslala dojemný vzkaz, který se týká nejen těžce nemocného herce, ale i jeho rodiny.

„Myslím si, že kdyby to opravdu zvládl, přestal pít a začal cvičit, tak je to chlap, který by se mohl dát do kupy. Přála bych mu uzdravení především kvůli té maličké, kterou má, a kvůli jeho rodině, protože má fakt úžasnou rodinu,“ svěřila Michaela Kuklová týdeníku Sedmička.

„Je mi moc líto, co se Jirkovi děje, v žádném případě mu to nepřeju. Přeju mu, aby se uzdravil, a chtěla jsem mu i napsat, aby se z toho dostal, ale to jsem nevěděla, že se to onemocnění projeví podruhé,“ řekla omluvně herečka, která s Jiřím Pomejem žila třináct let. Trpělivost jí došla poté, co se nakupily nejen finanční problémy, ale i rozmáchlá a okázalá gesta kombinovaná s častým popíjením.

Známá herečka, která se po boku exmanžela objevila ve filmu Andělská tvář, při svých slovech na adresu Pomejeho myslela hlavně na jeho rodiče a příbuzné. 

„Má fakt úžasnou maminku, tátu i ségru, neteře. Moc bych si přála, aby oni byli šťastní, protože dost myslím na to, co musí prožívat jeho máma, a je mi to pochopitelně moc líto,“ dodala herečka, která si s hercem a producentem zažila dobré i zlé. 

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:05 11. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  220
 • Cože
  26
 • Trapas
  25
 • Tvl
  19
 • Haha
  18
 • Sladký
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat