Paroubek pařil s Janečkem už dříve: Byl o desítky kil těžší a po boku měl Petru

Jiří Paroubek na oslavě Františka Janečka? To není žádná novinka! Expremiér patří už delší dobu k těm, jimž chodí pozvánky od slavného hudebníka pravidelně. Dříve ovšem na párty přicházel výrazně silnější a navíc měl po svém boku manželku Petru, se kterou se teď rozvádí. S novou přítelkyní vypadá Paroubek jako vyměněný!

Hubenější a s novou kočkou po svém boku. Tak se tento rok ukázal na oslavě slavného hudebníka Františka Janečka Jiří Paroubek.

Bývalý předseda vlády se na veřejnosti poprvé pochlubil novou partnerkou Gabrielou Kalábkovou, která mu dělala společnost už na dovolené ve Francii. Na dlouho očekávané párty oba dva zářili jako sluníčko.

O nové partnerce Paroubka se dlouhou dobu mluvilo a psalo. Až teď ale zkušený politik svou milou ukázal na veřejnosti. 

„Neuvažovali jsme tak, že jde o veřejné odhalení našeho vztahu. Přijali jsme pozvání Františka Janečka popřát mu k narozeninám,“ sdělil exkluzivně pro Expres.cz Jiří Paroubek.

Na oslavě Františka Janečka se Paroubek neobjevil poprvé. Dříve ho ale doprovázela jeho žena Petra, se kterou se Jiří Paroubek právě rozvádí.

To je ale změna!

To je ale změna!

Kromě nové partnerky také bývalý šéf ČSSD ukázal to, jak výrazně zhubl. Za to, v jaké je teď formě, vděčí ale z velké části právě Petře Paroubkové, která ho motivovala ke zdravějšímu životnímu stylu.

Kvůli ní začal držet dietu a také cvičit. Změnil se k nepoznání. Teď, kdy vypadá o třicet kilo lehčí, na nové tělo sbalil o více než dvacet let mladší Gabrielu Kalábkovou. Bude si ona jeho „sexy mozku“ vážit déle než Petra?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 13. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Super
  13
 • Haha
  13
 • Sladký
  12
 • Cože
  11
 • Tvl
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat