Paroubek na Janečkovu oslavu vyvedl přítelkyni Gabrielu. Oba zářili jako sluníčka

  •   18:59
  • diskuse
Nejdříve dovolená ve Francii, teď oslava Františka Janečka. Nová přítelkyně Jiřího Paroubka se se zkušeným politikem tedy nenudí. Na párty, která se uskutečnila v Průhonicích, se jak Jiří, tak Gabriela tvářili více než spokojeně. Zahání premiér chmury z prvního stání u soudu s Petrou?

O nové přítelkyni Jiřího Paroubka jsme vás již v minulosti informovali. Tehdy se čekalo na to, až expremiér ukáže svůj nový objev v plné kráse na nějaké veřejné akci.Necelé dva měsíce poté se tomu tak stalo. Jiří Paroubek a Gabriela Kalábková se zúčastnili oslavy 73. narozenin Františka Janečka.

Podle snímků z akce, která se uskutečnila v Průhonicích, je vidět, že si pár oslavu pořádně užíval. Oba dva zářili jako sluníčka.

Jiří Paroubek a jeho nový objev.

Jiří Paroubek a jeho nový objev.

Reportéři Expres.cz se novopečeného páru zeptali mimo jiné na to, proč dorazili na dlouho očekávanou událost spolu. Nová žena Jiřího Paroubka z publicity nemá strach! „Jako bývalá poslankyně (od roku 2013 za ČSSD, pozn. red.) jsem zvyklá na média,“ vysvětlila Kalábková.

Jiří Paroubek a jeho doprovod.

Jiří Paroubek a jeho doprovod.

Jiří Paroubek zase sdělil, že účastí na Janečkově oslavě v žádném případě nechtěl oficiálně oznámit svůj vztah s Gabrielou, jež je o více než dvacet let mladší.

„Neuvažovali jsme tak, že jde o veřejné odhalení našeho vztahu. Přijali jsme pozvání Františka Janečka popřát mu k narozeninám,“ řekl Expresu Paroubek.

Janečkovi gratuloval i Paroubek.

Janečkovi gratuloval i Paroubek.

Vztah mezi Jiřím Paroubkem a Gabrielou Kalábkovou mohl začít už před deseti lety. Tenkrát ale Paroubek dal přednost své budoucí ženě Petře, se kterou se teď rozvádí. 

Sama Kalábková ještě loni chodila s Petrem Lachnitem (49), radním Prahy 5, který je členem hnutí ANO. 

Fotogalerie

Komentáře