jít naiDNES.cz

Krampol: Je to drsné, Hanku nechce doma, jezdí na výlety s kamarády

Zatímco Hana Krampolová je v nemocnici, Jiří jezdí po výletech. | foto: koláž expres

Hanka Krampolová tráví v nemocnici už nějaký ten pátek. Ráda by domů, ale zatím to na propuštění nevypadá. Podle informací Expresu to kupodivu nevadí především jejímu manželovi Jiřímu Krampolovi. Konečně spí beze strachu, že bude muset uprostřed noci volat manželce záchranku. Jirka má konečně čas si trochu vydechnout a věnovat se sám sobě.

Když si Jiří Krampol před více než čtvrt stoletím bral o dvaadvacet let mladší Hanku, doufal, že o něj bude na stará kolena pečovat. Dnes je ale vše jinak.

Zatímco on musí i ve svých osmdesáti letech vydělávat, jeho žena je znovu v nemocnici. A Krampol, který si se svou ženou již neví rady, doufá, že tam bude co nejdéle.

„Jirkovi to vyhovuje, že je Hanka v nemocnici. Nemusí se strachovat, v jakém stavu ji doma najde, a užívá si výlety s kamarády. Je to drsné, ale dost se mu ulevilo,“ sdělil zdroj z okolí oblíbeného herce.

A ze slov Hany Krampolové je zřejmé, že se domů jen tak nepodívá. Ačkoliv by ráda. Ta se totiž Blesku svěřila, že na přání svého muže nastoupí do léčebny.

„Tam mi prý pomůžou, ale moc tomu nevěřím. Ale kvůli Jiříčkovi tam pojedu, slíbila jsem mu to. Prý tam budeme sázet kytičky a hrát volejbal,“ doufá Krampolová, která by nejraději jela společně s Krampolem na výlet do přírody.

Ačkoliv ona si o tom může nechat zatím jenom zdát, Krampol si výlety dopřává v jednom kole. „Chodím cvičit, plavat, jezdím s kamarády na výlety. Snažím se rozptýlit,“ přiznal nám herec, který o zdravotním stavu své ženy nechtěl mluvit.

„Nemocnice si zakládá na tom, že ji léčí, a ne, aby o ní četli. Doktoři ale také nevědí, co jí je. Zatím se léčí,“ uzavřel Krampol, jehož jsme se zeptali, jak často za svou ženou chodí na návštěvy. Na to nám jenom odpověděl, že chodí.

Jelikož se ale Hanka nechala slyšet, že návštěvy rozhodně nemá každý den, moc často to asi nebude. Že by Krampol zatoužil po klidném důchodu?

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat