jít naiDNES.cz

Hanka má omezený příděl cigaret a panicky se bojí návratu do Bohnic, říká Krampol

Zdravotní stav Hanky Krampolové se sice rapidně zlepšuje, stále ale není vyléčená. Ačkoliv by šla nejraději hned domů, v Psychiatrické nemocnici Bohnice si ještě nějakou dobu poleží. Jiří Krampol Expresu potvrdil, že bude hospitalizovaná ještě měsíc.

Jiří Krampol (81) sice minulý pátek strávil se svou ženou krásné odpoledne a mají před sebou společný víkend mimo léčebnu, paní Hanka (58) ale stále není vyléčená.

„On je na to zákon, že odvykačka trvá tři měsíce, musí se to dodržet. A není tam dobrovolně. Když člověk bere dlouhodobě prášky, změní se mu psychika a ta se nezmění zpátky za čtrnáct dní. Pokud se to vůbec povede, musí se pozvolna,“ sdělil Expresu Krampol, podle něhož je ale jeho žena na dobré cestě.

„Už vypadá normálně. Přibrala šestnáct kilo, vrátila se na svou původní vázu, je odpočatá,“ popsal nám herec s tím, že jeho žena dokonce i omezila kouření cigaret.

Denně si jich místo šedesáti dá pouze šest.

Otázkou je, co se stane, až ji za měsíc propustí domů.

„Má nějaké plány. Rozhodně nebude doma. Bude ale v jejím vlastním zájmu, aby nezačala zase moc kouřit. Ví, že kdyby ji napadlo, že bude kouřit, v ten moment by měla smůlu. Myslím si ale, že se to nestane, protože bude mít panickou hrůzu z toho, že by šla zase do nemocnice,“ vysvětlil nám herec, který toto tvrdil již v minulosti několikrát.

Snad se neplete i tentokrát.

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat