jít naiDNES.cz

Jiří Krampol ve společnosti pookřál a vypadá zase šťastně. Bez své ženy Hany

Jiří Krampol se ve společnosti cítí jako ryba ve vodě. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Ještě nedávno vypadal ztrápeně a ztrhaně. To bylo v době, kdy se Jiří Krampol (81) strachoval o svou manželku Hanu, která dnes leží na psychiatrii, konkrétně na oddělení doléčování závislosti na alkoholu, lécích a cigaretách. Na premiéře muzikálu Čarodějka ale Jiří Krampol ožil a vypadal zase spokojeně.

Jiří Krampol má za sebou náročný rok. Jeho výrazně mladší žena Hana válčila se závislostí na lécích a cigaretách a k tomu trpěla nechutenstvím. Není tedy divu, že musela být několikrát hospitalizována a bojovala o život.

Nedávno podstoupila bývalá učitelka v mateřské školce léčbu v Červeném Dvoře. Poté byla Hana Krampolová převezena do psychiatrické léčebny, kde se svých závislostí nadobro zbavuje.

Jak dlouho si na psychiatrii pobude, není jasné. Jasné ale je, že Jiřímu Krampolovi se viditelně ulevilo. Herec sám zdůrazňuje, že ho společenský život nabíjí a nutně ho potřebuje k životu.

Jiří Krampol vypadal na premiéře muzikálu spokojeně.

Jiří Krampol vypadal na premiéře muzikálu spokojeně.

A tak si někdejší moderátor oblíbeného pořadu Nikdo není dokonalý vyrazil na premiéru muzikálu Čarodějka. Oblečený do gala a v obklopení Pavla Trávníčka s manželkou vypadal Jiří Krampol jako ve svém živlu. Smál se a spokojenost z něj sálala.

Teď když je jeho manželka pod přísným dozorem lékařů, může si konečně oddychnout, aniž by se strachoval o její bezpečí. Ještě než Hana Krampolová nastoupila odvykačku, nikdy neměl herec jistotu, co se u nich doma děje.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat