1600 kliků denně a 180 kilo na bench! Kajínek se pochlubil vysmívanému youtuberovi

Když předloni v květnu Jiří Kajínek (58) opustil brány věznice v Rýnovicích, česká veřejnost si všimla jeho vypracovaného hrudníku a mohutných paží. I dříve se hodně psalo a mluvilo o tom, jak moc na sobě nejslavnější český vězeň v kriminále maká. O posilování nejenom v cele se teď Kajínek detailně rozpovídal v rozhovoru s populárním fitness youtuberem Tomášem Lukášem, který si díky tomu připsal snad první video, co nečelí drsné kritice.

Kajínek, který byl v roce 1998 odsouzen na doživotí za vraždu, již podle svých slov nespáchal, youtuberovi mimo jiné prozradil, že když byl v base, dělal i neuvěřitelných 1600 kliků denně.

„Byl jsem zavřený na samotce dvacet let. Musel jsem cvičit s vlastní váhou. Takže jsem dělal dřepy, kliky. Když jsem cvičil hodně, tak jsem dělal 1600 kliků, ale ve vzduchu. Ruce jsem měl mezi dvěma židlemi a na velký zdvih,“ popsal Kajínek.

Kajínek prý nejprve dělal sto kliků denně. Po každých dvaceti si dával pauzu. Postupně přidával a přidával, až se dostal na výše uvedené závratné číslo. 

„Pak už jsem nepřidával, protože jsem měl obrovské tricepsy a prsa,“ říká Kajínek.

Jiří Kajínek youtuberovi ukázal, jak cvičí.

Jiří Kajínek youtuberovi ukázal, jak cvičí.

Nejslavnější vězeň České republiky přidal také jednu humornou historku o cvičení v kriminále.

„Jednou jsem cvičil, byl jsem sám, a když jsem měl 800 kliků, tak na mě vyklápěcím bufetem vykoukl bachař. Divil se, že mě nebolí ruce. Čekal, kolik toho ještě udělám. Když jsem mu řekl, že ještě dalších 800, tak jenom kroutil hlavou a šel pryč,“ zavzpomínal s úsměvem Kajínek.

Na cvičení Kajínek nezanevřel ani teď, kdy už je téměř dva roky na svobodě. Doma má posilovací pomůcky a je na něm vidět, že se stále udržuje v kondici. 

Jaký má Kajínek názor na současný svět fitness?

„Všichni chtějí výsledek, ale nedají tomu tu práci a do dvou tří měsíců končí. Rádi by se nazobali, napíchali, aby to šlo rychle. Já jim říkám, že tak to není,“ vzkazuje některým fitness nadšencům Kajínek.

Jiří Kajínek si zašel do fitka s často vysmívaným youtuberem Tomášem Lukášem.

Jiří Kajínek si zašel do fitka s často vysmívaným youtuberem Tomášem Lukášem.

V rozhovoru se bývalý vězeň také pochlubil, jakou má sílu. Když v minulosti zavítal do posilovny, museli všichni zírat!

„Kdysi dávno jsem přišel do jedné posilovny. Měl jsem oproti ostatním poloviční svaly, lehnul jsem si na bench a 3x jsem zvedl 180 kilo. Oni na mě koukali a říkali, že to není možný. Oni nezvedli ani 150. Já jim řekl, že rozdíl je v tom, že já cvičím a oni zobou,“ řekl Kajínek, který ve videu také ukázal, jak cvičí své bicepsy.

Takhle jede „bicáky“.

Takhle jede „bicáky“.

Mnoho lidí jistě překvapilo, že Jiří Kajínek přijal pozvání na rozhovor od již zmíněného youtubera Tomáše Lukáše. Ten za celou svou „kariéru“ pravidelně sklízí ostrou kritiku snad za každý svůj počin.

Tomáš Lukáš bývá často kritizován za to, jaký styl cvičení ve videích radí svým fanouškům. Mnozí ho nazývají „Láďou Hruškou české fitness scény“. 

Tomáš Lukáš je často pod palbou kritiky.

Tomáš Lukáš je často pod palbou kritiky.

Na sociálních sítích má tisíce haterů, kteří si z něj rádi střílejí. Teď ale jeden z nejvíce vysmívaných youtuberů Česka díky videu s Kajínkem slyší chválu ze všech stran!

Jediné video, které se mi od tebe líbí,“ objevilo se v komentářích pod videem.

Fotogalerie


Komentáře

Mohlo by vás zajímat