Sobota 11. července 2020, svátek má Olga
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Jaroslav Uhlíř a manželky: S první ženou se soudil o miliony, od druhé zmizel s balíkem peněz

  Opakuje se snad historie? Jaroslav Uhlíř (74) měl podle všech dostupných informací opustit o víkendu svůj pražský byt s větším obnosem peněz a od té doby se přestal ozývat své ženě Heleně. Přitom to není poprvé, co by kvůli penězům měl trable s manželkou. Jeho bývalá manželka Zoja po něm během rozvodového řízení požadovala pět milionů korun. Podle slov samotného skladatele nakonec dostala ho*no!

  Peníze, ženy a Jaroslav Uhlíř. Když jsou tyto tři faktory pohromadě, vždycky je z toho průšvih. To napadne po zjištění pravého důvodu vyhlášení celostátního pátrání po Jaroslavu Uhlířovi každého, kdo zná rozvodové patálie s jeho dnes již exmanželkou Zojou Uhlířovou, s níž se oblíbený skladatel v roce 2009 rozvedl.

  Ačkoliv tehdy spolu údajně již deset let nežili, Uhlíř ale držel svůj slib, že do osmnáctin jejich dcery nepožádá o rozvod, jeho tehdejší manželka měla požádat o pětimilionové vyrovnání.

  „Musel jsem potom dokazovat, že spolu normálně nefungujeme. O rozvod jsem nepožádal dřív jenom proto, že jsem čekal, až bude moje dcera plnoletá. Ohradil jsem se a neplatím nic. Dostane ho*no!“ měl podle deníku Blesk před lety říci Uhlíř, který se s dnes již exmanželkou rozváděl dlouhých devatenáct let a rozvod ho tehdy stál mnoho nervů.

  A zdá se, že se historie opakuje. Alespoň co se žen a peněz týká. Jaroslav Uhlíř měl o víkendu ze svého pražského bytu z dosud nezjištěných důvodů odejít s větším obnosem peněz. Jelikož se bezprostředně po svém odchodu přestal své ženě ozývat, paní Helena se rozhodla v pondělí ráno po svém muži nechat vyhlásit celostátní pátrání.

  Otázkou je, proč Uhlíř o víkendu odcházel z bytu s větším obnosem peněz, když s tím očividně jeho žena nesouhlasila. A proč se jí přestal ozývat, když byl očividně v pořádku a na policii se následně měl přihlásit sám.

  Podle informací lidí z jeho okolí má oblíbený skladatel aktuálně procházet těžkým životním obdobím. Ti už ale neupřesnili, zda se jedná o zdravotní komplikace, nebo vztahové problémy. Jeho manažer Jiří Havel ale Expresu v pondělí sdělil, že neví o žádných zdravotních problémech, které by měly aktuálně jeho svěřence s ohledem na jeho věk tížit.

  Důvodem jeho odchodu z domova s větším obnosem peněz mohla být touha po uvolnění se. Ačkoliv Jaroslav Uhlíř v září oslaví již 75. narozeniny, v posledních letech se doslova nezastavil, i ve svém věku koncertoval jako slavní The Rolling Stones na vrcholu své kariéry.

  Nebýt pandemie koronaviru, perné pracovní léto by ho čekalo i letos. A je otázkou, zda právě Uhlíř má takové vysoké pracovní tempo ve svém věku zapotřebí. Leda by se doma necítil komfortně a toužil po úprku.

  I to mohl být důvod, proč paní Helena po nalezení svého muže hned nespěchala na policejní služebnu, ale jenom čekala před stanicí. Za zmínku také stojí, že zatímco umělce vezla sanitka na vyšetření do nemocnice, ona zůstala na stanici, ačkoliv by se dalo čekat, že pokud se o něj strachovala několik dní, že ho nebude chtít spustit z očí.

  Co se mezi manželi stalo, vědí jenom oni dva. Jen je zvláštní, že pokud musela zůstat na služebně, že ho nedoprovodila alespoň k sanitce. 

  Fotogalerie

  Snažím se naučit mít jizvy po popálení ráda, říká Týnuš Třešničková

  Premium Byl to okamžik. Vteřina, v níž ji ožehly plameny. Vlasy, krk, ruce, obličej... Ten krásný obličej, který ji živí. Jedna...

  Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

  Premium Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna...

  VELKÝ TEST ZOO: přehled cen, zvířat i atrakcí. Přijeďte, pomůžete!

  Premium Mají otevřeno 365 dní v roce, ať praží slunce, nebo se žení čerti. Na několik týdnů je zavřel až koronavirus. Chcete...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 11. července 2020, svátek má Olga
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz