jít naiDNES.cz

Jágr veřejně poděkoval Veronice za lásku: Byla jsi super, napsal a odmlčel se

Zahraje si ještě někdy Jágr? | foto: Profimedia.cz

Jen co Jaromír Jágr (47) exkluzivně Expresu prozradil, že už netvoří pár s Veronikou Kopřivovou (28), spustila se lavina veřejných prohlášení. Nejdříve si modelka na Instagramu vylila srdíčko, teď i sám hokejista neodolal a chtěl své bývalé lásce vyjádřit úctu a poděkovat. Co o expartnerce napsal?

Už dlouho se šuškalo, že Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr netvoří pár. Včera nám to exkluzivně potvrdil sám Jarda, že je už nějaký čas sám bez přítelkyně. 

„S Veronikou už nějakou dobu pár netvoříme, každý z nás si tedy může dělat, co chce. Tuto informaci jsme nezveřejňovali, protože je to čistě naše soukromá věc,“ napsal nám a dodal, že by byl rád, kdyby jeho bývalá partnerka byla šťastná i bez něj.

Hokejista chtěl i veřejným prohlášením vyjádřit Veronice své díky.

„Jestliže chceš soudit druhé, začni nejdříve u sebe. Jestliže chceš kritizovat druhé, začni nejdříve u sebe. Jestliže chceš chválit druhé, začni hned a nepřestávej,“ rozepsal se na sociálních sítích a pokračoval. 

„Dnes jsem oznámil, že já a Veronika nejsme už delší dobu pár. Ano, mrzí to, ale co mě mrzelo víc, je, jak byla Veronika po většinu vztahu některými lidmi neprávem kritizovaná. Nevyšlo nám to, ale upřímně musím říci: Děkuji, byla jsi super,“ vyšvihl modelce poklonu.

Po Veronice i Jaromír vydal oficiální prohlášení.

Po Veronice i Jaromír vydal oficiální prohlášení.

Veronika už veřejně randí s modelem Mirkem Dubovickým (27) a Jarda se může na sto procent věnovat hokeji a svému klubu v Kladně.

Fotogalerie


Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat