jít naiDNES.cz

První slova o rozchodu s Jágrem: Rozhodla jsem se jít vlastní cestou, říká Veronika

Veronika Kopřivová | foto: expres

Jen co dnes Jaromír Jágr (47) exkluzivně potvrdil Expresu rozchod s půvabnou Veronikou Kopřivovou (28), modelčino vyjádření na sebe nenechalo dlouho čekat. Přes přítele Mirka Dubovického vzkazovala, že všechno vysvětlí na Instagramu, což se také stalo. Jaká jsou její první slova o rozchodu?

Veronika Kopřivová už nemohla mlčet k podezření, že již nějakou dobu netvoří pár s hokejistou Jaromírem Jágrem.

Expresu se dostaly do rukou snímky z jedné pražské kavárny, na nichž má Veronika nohy na finalistovi Muže roku Miroslavu Dubovickém. Čtenářka, která nám snímky zaslala, navíc potvrdila, že pár se veřejně prezentoval jako sezdaný a dvojice se i líbala.

Fotografie jsme zaslali Jaromíru Jágrovi, který se pro Expres exkluzivně vyjádřil, že s Kopřivovou již netvoří pár, a avizoval, že Veronika si napíše své vyjádření na Instagram, jelikož když rozchod potvrdil hokejista, je zbytečné, aby o krachu vztahu dále mlžila.

„Celou dobu, co jsem veřejnosti ‚na očích‘, vznikají různé spekulace. Většina z nich byla úplně smyšlená, některé byly založeny na pravdě, ale dost přikořeněny,“ začalo Veroničino vyprávění na Instagramu. 

„Chtěla bych touto cestou zastavit kolotoč spekulací, který se rozjíždí. S Jaromírem nějakou dobu netvoříme pár a nežijeme spolu. Rozhodla jsem se jít vlastní cestou. Odpovědi na otázky co, kdy, kde, proč a jak jsou čistě naše osobní věc a ostatní jsou a budou spekulace. Neventilovali jsme to, protože jsme měli povinnosti a práci a taky jsme potřebovali čas, abychom se se situací mohli v klidu, bez tlaku a pozornosti médií vyrovnat,“ psala dál Veronika. 

Veronika popisuje celou situaci po svém.

„Každý z nás už má svůj život, ale vycházíme spolu a respektujeme se,“ uzavřela spekulace o rozchodu Kopřivová.

Sám Jaromír potvrdil její slova v tom, že Expresu dále napsal, že chce, aby byla modelka v budoucnosti šťastná.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat