jít naiDNES.cz

Jaromír Jágr se zastal své tanečnice od tyče tímhle videem: Já se umím taky kroutit!

Poté, co na Veroniku Kopřivovou prasklo, že v minulosti tančila v Německu u tyče, Jágr přispěchal s okamžitou reakcí. Nejenže se své mladé milenky zastal, navíc celou záležitost bagatelizoval celkem zajímavým videem.

Jak byste se zachovali, kdybyste se dozvěděli, že vaše mladá milenka vlnila u tyče a zákazníci jí strkali eura do tintěrných kalhotek? Zuřili byste? Nikdy byste jí to neodpustili? Jaromír Jágr na to šel jinak. Přestože podle naších informací jeho maminka z pofidérní minulosti své skoro snachy radost nemá, Jarda za ní stojí pevně jako skála.

Jágr totiž ve spolupráci s Kopřivovou natočil video, na kterém se sám kroutí a svléká kolem hokejky. „Veroniku jste viděli, jak tancuje, Teď vám to ukážu já. Akorát místo tyče budu mít hokejku,“ začíná video Jarda, který se záhy začne kroutit kolem hokejky a dokonce zkušeně vystrkuje své vypracované pozadí na kameru.

Fanynky ocení hlavně moment, kdy předstírá, že si svléká tričko, čímž odhalí část svého vypracovaného těla. Méně lichotivý je pak moment, kdy zavzpomíná na svá nejspíš rocková léta a začne bezmyšlenkovitě kolem hokejky poskakovat.

Jágr tak vyslal do světa jasný vzkaz, který říká: Je mi jedno, co se o Veronice říká, stojím při ní.

Otázkou jenom zůstává, kolik kostlivců může mít tak mladá dívka ve své skříni. Už jenom kvůli důstojnosti našeho nejlepšího hokejisty v historii doufáme, že na Kopřivovou někdo nevytáhne něco drnějšího. Nevíme totiž, jaké video by Jarda musel natočit v tomto případě, aby se své partnerky zastal.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:10 úterý 4. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  96
 • Super
  32
 • Haha
  28
 • Tvl
  22
 • Sladký
  17
 • Cože
  13
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře