EXKLUZIVNĚ: Jágrova nová holka se šla představit Mama Džegr. Jenže na ni praskl velký průšvih!

Ví Jarda o tom, jakého kostlivce má Kopřivová ve skříni? | foto: koláž Expres

Mladinká milenka Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová (25) má za sebou první návštěvu u maminky slavného hokejisty. Jenže v den, kdy se jí šla představit, vylezl na ni brutální kostlivec ze skříně.

Nesmí přes můj práh. To měla maminka Jaromíra Jágra Anna Jágrová prohlašovat ještě před několika týdny. Zvědavost a láska k vlastnímu synovi ale nejspíš zvítězila a jenom několik hodin poté, co její Jaromír s mladou milenkou přistáli na pražském letišti, je přijala ve svém kladenském domě.Právě tam totiž vedly jejich kroky v pondělí ráno. A pokud jste si mysleli, že kvůli tomu mladá modelka vstávala v pět ráno, aby se na setkání s budoucí tchyní řádně připravila, pletete se.

Ne, nezdá se vám to. Veronika se usmívá jako by se na návštěvu těšila.

Ne, nezdá se vám to. Veronika se usmívá jako by se na návštěvu těšila.

Do rodného domu svého partnera totiž vyrazila v legínách, mikině s kapucí a teniskách.

Jak Veronika dopadla? Těžko říct. Maminka Jágrová totiž čte všechny články o svém synovi a jeho přítelkyních a všechny negativní věci si bere hodně osobně.

Před návštěvou u budoucí tchyně byla Veronika dost v klidu.

Před návštěvou u budoucí tchyně byla Veronika dost v klidu.

V den, kdy představil Veroniku své matce, se totiž na jeho přítelkyni objevily kompromitující fotky, na kauzu upozornil server eXtra.cz. Kopřivová se totiž za peníze svlékala v německém klubu, předváděla erotickou show. Bude ještě pořád Veronika po dnešku Jágrovou přítelkyní? Nebo si „čestný muž z Kladna“ nenechá svou pověst zničit?

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:26 4. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  378
 • Haha
  83
 • Super
  61
 • Tvl
  56
 • Sladký
  42
 • Cože
  39


Komentáře