jít naiDNES.cz

Kolem Jágra se točí sexy zpěvačka: Je kopií jeho bývalky Inny Puhajkové!

Anežka se ráda přitulila ke statnému hokejistovi. | foto: Instagram

Od doby, kdy se na veřejnost dostala informace, že se Jaromír Jágr (47) rozešel s modelkou Veronikou Kopřivovou (27), nápadnice musí odhánět vidlemi. Proto není divu, že si ho všimla i sexy zpěvačka Anežka Fojtáchová (25), která se má prý vedle Jágra až podezřele točit. Kdo je tato sličná slečna, jež je až nápadně podobná Inně Puhajkové (33)?

Hokejový bůh Jaromír Jágr si po rozchodu užívá života plnými doušky. Než mu začne sezona jeho klubu Rytíři Kladno, vymetá večírky, obklopuje se sexuchtivými fanynkami, dokáže pařit až do ranních hodin. 

A toho využívají slečny, které by se tak rády viděly vedle milionáře, s nímž by se podle svých představ měly jako v bavlnce a mohly spokojeně utrácet jeho peníze.

Teď se kolem Jardy začala točit i zpěvačka Anežka Fojtáchová, která zatím není moc známá, ale tělo má luxusní. Proto pracuje i jako modelka a nebojí se ukazovat ve spodním prádle. Její postava je vyzývavá, ale tvář má jako panenka, přesně jako Inna Puhajková, když začala randit s „Džegrem“. 

Je to snad náhoda, že Anežka vypadá jako holka, která s Jágrem žila dlouhých sedm let? To asi ne, hokejista si totiž vybírá holky jako přes kopírák. Většinou jsou to slečny s dokonalou postavou, po které prahne snad každý muž, ale s tváří anděla, takové panenky na pomazlení.

Je podobná Inně, když byla ještě blond.

Je podobná Inně, když byla ještě blond.

Co má Anežka společného s nejlepším českým hokejistou? Na to se Expres zpěvačky zeptal.

„S Jaromírem se vůbec neznáme, vyfotila jsem se s ním před jedním pražským klubem, když jsem šla ze svého koncertu s kapelou. Přítele to pobavilo, jelikož je taky známý sportovec,“ napsala Expresu Anežka, která tak trochu mlžila. 

Sexy plavovláska má mít totiž přítele, s nímž byla nedávno na dovolené. Ale o jakého sportovce jde, to zatím nikdo nezjistil, protože na fotce vypadá jako postarší pán.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat