jít naiDNES.cz

Bratr Jágrovy nové holky Kopřivové: Jsem rád, že je sestra šťastná!

Bratr Kopřivové je jako velký fanoušek Jágra jistě potěšen informací, že s hokejistou jeho sestra chodí. | foto: Facebook, Instagram

Spekulace o novém vztahu našeho úspěšného hokejisty Jaromíra Jágra a mladé modelky Veroniky Kopřivové exkluzivně Expres.cz nepřímo potvrdil bratr Kopřivové, mladý maturant Dominik Kopřiva! Co na starší sestru ještě prásknul?

Když se v úterý ráno vyrojila informace o tom, že má Jaromír Jágr (43) novou přítelkyni, rozjela se hned vlna diskuzí - je to opravdu Jágrova nová holka, nebo jen spekulace?

Fotogalerie

Vše totiž začalo tím, že si Veronika Kopřivová (24) trochu „omylem“ dala na svůj Instagram fotku Jágra, kterak Veronice zavazuje brusle. Další indicií pak byl snímek jejího nového luxusního vozu, s nímž se prohání na Floridě (Jágr hraje za Florida Panthers, pozn. red.), jehož poznávací značka končí číslem 68.

A všichni víme, jaké číslo nosí na dresu Jarda. Pakliže to nevíte, žijete někde v pralese v jeskyni a vědci vás teprve objeví jako nový živočišný druh.

I přesto se ale někteří zdráhají uvěřit, že naši nejslavnější hokejku sbalila finalistka Miss. Zeptali jsme se proto rovnou bratra Veroniky Kopřivové a ten začal se svým vyjádřením velmi opatrně.

„Některé informace pravdivé nejsou,“ nechtěl vše plně vypálit rovnou vědom si toho, že jde o citlivé soukromí. „Nerad bych se k tomu nějak více vyjadřoval, to mi nepřísluší. Ale jsem rád, že je sestra šťastná,“ uzavřel a nepřímo tak potvrdil, že Jágr a Kopřivová k sobě mají opravdu hodně blízko.

Veronika, původním povoláním kadeřnice z Teplic, se prozatím spokojila jen s nepříliš známými sportovci. Že se jí nyní povedlo chytit jednu z nejmacatějších ryb v našem rybníčku pro ni musí znamenat výhru v loterii.

Jak totiž navíc bratr odhalil, o sport se zajímala od útlého dětství. „Už jako malá měla ráda sport,“ přiznal.

Bratr Veroniky jistě ocení, s kým jeho sestra chodí.

Bratr Veroniky jistě ocení, s kým jeho sestra chodí.

Jaromír Jágr je bezpochyby úlovek číslo jedna a jistě už je natolik zmoudřelý, že ví, co dělá a s kým si co začíná. Tak mu přejeme, aby se jen pobavil, pokud se chce jen pobavit. A jestliže hledá partnerku na život, aby ji konečně našel.

I kdyby byla o dvacet let mladší.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 9. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  47
 • Tvl
  29
 • Super
  14
 • Sladký
  14
 • Cože
  13
 • Haha
  12
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře