jít naiDNES.cz

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení svých kritiků také na YouTube! I zde se pouští do nepochopitelných válek s lidmi, kteří ho většinou jen trollí. Zdá se, že Bosák si v nekonečných internetových hádkách vyloženě libuje. Podívejte se, jaké urážky hvězda České televize pro své hatery vymyslela tentokrát!

Už dříve jsme vás informovali o tom, že Jaromír Bosák vede jakousi internetovou válku se svými hatery. Ta začala tím, že dlouholetý komentátor České televize během finálového zápasu fotbalového mistrovství světa mezi Chorvatskem a Francií v přímém přenosu řekl, že podle něj se neměl šampionát konat v Rusku. Důvody, proč tomu tak je, ale Bosák nezmínil.

Na hlavu komentátora se ihned začala valit kritika. Lidem, kteří zápas sledovali, se vůbec nelíbilo, že populární sporťák, jenž je placený od toho, aby komentoval hlavně dění na hřišti, přišel s naprosto zbytečnou politickou vsuvkou. 

A na kritiku Bosák reaguje po svém – začal svým haterům sprostě nadávat a povyšovat se nad nimi.

V jednu chvíli to zašlo dokonce i tak daleko, že se Bosák (pravděpodobně) sarkasticky před kritiky vychloubal, že bere více peněz než oni, že má i lepší život a že za jejich peníze během šampionátu v Rusku jen chlastá a hraje golf.

Tato slova rozzlobila některé natolik, že zvažují bojkot České televize. Jeden ze čtenářů Expresu se dokonce svěřil, že České televizi ohledně nevhodného chování Jaromíra Bosáka zaslal i e-mail, v němž se mimo jiné ptá i na Bosákův plat. 

Podobný e-mail zaslala České televizi i redakce Expresu. Do dnešního poledne odpověď nepřišla.

To ale není vše. Jaromír Bosák si nevyřizuje účty se svými kritiky pouze na Facebooku, k urážení lidí používá i  internetový server YouTube!

Už dříve jsme vás informovali o tom, že z Jaromíra Bosáka je youtuber a snaží se prosadit se svou talk show Ušák. Pod jednotlivými díly se Jaromíru Bosákovi množí komentáře. Většinou jde o slova chvály. Sem tam se ale objeví kritika a na ni Bosák většinou reaguje podrážděně.

„Problémy s technikou u prvního dílu už jsem několikrát vysvětloval. Nemůžu to opakovat stokrát. A to vykání by bylo na místě, i kdybych to nebyl já, tedy minimálně u slušných lidí,“ píše například Bosák pod svým videem jednomu z diváků, kteří jeho pořad konstruktivně zkritizovali.

Kritiku Bosák těžko kouše.

Kritiku Bosák těžko kouše.

Ještě hůře ale hvězda České televize reaguje, když ho někdo hrubě urazí. Například jistý Radomil Sejnoha Bosáka nazval ču*ákem a Bosákova reakce? 

„A vy jste ten chytrej, co to pozná. Bože, co jste to za kreténa...“

Otázka zní: Reaguje takto na kritiku skutečný profesionál?

Otázka zní: Reaguje takto na kritiku skutečný profesionál?

Nejslavnější fotbalový komentátor v zemi má zapotřebí se dohadovat i s takzvanými trolly, tedy anonymními rýpaly, kteří na internetu jen vyvolávají konflikty. 

„S duševním mrzákem tvého typu nemá smysl vést diskusi. Škoda každé další vteřiny,“ píše například Bosák anonymnímu trollovi, který ho nazval slizem bez myšlenky.

Jaromír Bosák pokračuje v urážení svých kritiků i na YouTube.

Jaromír Bosák pokračuje v urážení svých kritiků i na YouTube.

Vypadá to, že vulgární urážení svých kritiků je novým Bosákovým koníčkem. Je dobře, že si známý komentátor našel zábavu, co zaplní jeho volný čas, kterého teď bude mít požehnaně, jelikož České televizi fotbal „ukradla“ televize O2 TV.

Možná ale mohl Bosák zkusit něco trochu mírumilovnějšího a normálnějšího.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:06 16. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  219
 • Super
  45
 • Tvl
  38
 • Haha
  35
 • Sladký
  17
 • Cože
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat