Odhlásím televizi, to je na výpověď! Lidé se zlobí kvůli výlevům Bosáka z ČT

Svým chováním v posledních dnech Jaromír Bosák vytočil hodně lidí. Známý fotbalový komentátor z České televize totiž na svém Facebooku rozjel jakousi válku s kritiky. Nadává jim do idiotů, sarkasticky se před nimi chlubí, že má větší mzdu a lepší život než oni, a píše jim, že v Rusku během fotbalového mistrovství světa „chlastá za jejich peníze“. Reakce na Bosákova slova na sebe nenechaly dlouho čekat. Někteří jsou tak naštvaní, že vyhrožují bojkot České televizi. Jiní zase volají po Bosákově vyhazovu!

Vše začalo, když Jaromír Bosák, jenž je dlouholetým zaměstnancem České televize, během finálového zápasu fotbalového mistrovství světa mezi Chorvatskem a Francií v přímém přenosu řekl, že podle něj se šampionát neměl konat v Rusku. Důvody, proč tomu tak je, ale nezmínil.

Lidem, kteří fotbalový duel sledovali, se příliš nelíbilo, že sportovní komentátor, který má komentovat hlavně dění na hřišti, naprosto zbytečně „okořenil“ závěrečný duel šampionátu touto politickou vsuvkou. 

Některé lidi slova o Rusku coby nevhodném hostiteli vytočila natolik, že Bosákovi začali na Facebooku psát drsné vzkazy. 

A reakce známého sporťáka byla vskutku dětinská: Bosák začal svým kritikům nadávat do idiotů a sarkasticky se před nimi chlubit, že bere více peněz než oni a že za jejich peníze v Rusku chlastá a hraje golf!

Známý komentátor hodně přestřelil.

Známý komentátor hodně přestřelil.

Takto vznikla nepochopitelná válka mezi nejpopulárnějším českým fotbalovým komentátorem a jeho kritiky. Těch je mimochodem po Bosákových slovech stále více a více. Někteří jsou dokonce tak uraženi a rozhořčeni, že zvažují bojkot České televize!

„Pane Bosáku, protože jste mě urazil, tak hodlám odhlásit televizi, abych vás nemusela živit,“ píše například čtenářka Expresu Vlasta Alexová v diskusi pod prvním článkem o Bosákově válce s kritiky.

„Musíme s tím něco udělat, abychom vás už neživili. Už se nedivím, že se ČT říká žumpa. Za tento výrok by vás váš ředitel Dvořák měl z práce vyhodit. Urážíte lidi, kteří vás bohužel platí,“ pokračuje ve svém vzkazu paní Alexová.

Někteří se dožadují Bosákova konce.

Někteří se dožadují Bosákova konce.

A přidávají se další, jichž se Bosákova slova dotkla. Někteří dokonce volají po úplném konci známého sporťáka.

„To je na výpověď. Co si ten veřejnoprávní smrad myslí, že je,“ míní zase čtenář Petr Brand. 

„Jednou budeš plakat, jaký jsi chudáček namachrovaný,“ věští Bosákovi nehezkou budoucnost zase pan František Rosendorf.

Jeden ze čtenářů Expresu zase napsal e-mail do České televize, v němž se vedení mimo jiné ptá, jakou má vlastně Jaromír Bosák měsíční mzdu, když se svým platem (byť nejspíše sarkasticky) komentátor veřejně chlubí na Facebooku.

Podobný e-mail poslala do České televize včera i redakce Expresu. Do vydání článku ale ještě odpověď nepřišla.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:49 16. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  344
 • Trapas
  172
 • Haha
  47
 • Tvl
  47
 • Cože
  30
 • Sladký
  17
Komentáře