„Je nafoukaný, přepínám kvůli němu kanál!“ Do Bosáka pálí poslanci Foldyna a Klaus

Bosáka kritizují už i politici. | foto: Koláž Expresu

Jaromír Bosák svou válkou proti kritikům neznechutil jen „běžné“ občany, už se začínají ozývat i politici! Například takoví poslanci Jaroslav Foldyna (ČSSD) a Václav Klaus mladší (ODS). Kdo z nich kvůli Bosákovi raději přepíná kanál?

Jaromír Bosák mnoho lidí nadzvedl ze židle už během finálového zápasu fotbalového mistrovství světa mezi Chorvatskem a Francií. Dlouholetý komentátor České televize v přímém přenosu řekl, že se podle něj šampionát neměl konat v Rusku. Důvody, proč tomu tak je, ale už nezmínil.

Lidem, kteří zápas mezi Francií a Chorvatskem živě sledovali, se nelíbilo, že člověk, který je placený za komentování dění na hřišti, do sportu plete své politické názory, které ani nedokáže odůvodnit. Z toho důvodu se tak facebooková stránka Jaromíra Bosáka začala plnit kritickými hlasy nespokojených fanoušků. Někteří moderátora vulgárně uráželi. A Bosákova reakce? Takzvaným haterům to vrátil i s úroky!

Svým kritikům Bosák začal nadávat do idiotů, vyhrožoval jim, že jejich komentáře včetně chyb zveřejní ve své knize, také se před nimi vychloubal, že bere větší peníze a že za jejich peníze na šampionátu v Rusku jenom chlastá a hraje golf!

Tato slova nemohla zůstat bez odezvy. Zuří jak fanoušci, tak, zdá se, i někteří politici. 

Například takový Václav Klaus mladší, který je známý pro svou lásku ke sportu, Expresu sdělil, že kvůli Bosákovi raději přepíná kanál.

„Patřím k těm, kteří kvůli namachrovanému komentování tohoto pána přepínají na Eurosport či jiné stanice,“ okomentoval Bosákovo nepochopitelné chování poslanec za ODS.

Václav Klaus mladší.

Václav Klaus mladší kvůli Bosákovi raději přepíná kanál.

Bosákovým fanouškem dozajista není ani poslanec za ČSSD Jaroslav Foldyna, kterému se nelíbil již zmíněný Bosákův názor, že se fotbalový šampionát neměl konat v Rusku.

„Bosákovi neberu jeho názor. Jenom se musím smát. Pak se člověk diví, že Česká televize vystupuje tak, jak vystupuje. Tendenčně zvou lidi, aby událost komentovali – pan Romancov, Klvaňa a spol. Je jasné, co z nich pro veřejnost vypadne. Tendenční ideologická informovanost, rok 1987. Zase jsme v něm, akorát trošku naruby,“ řekl pro Parlamentní listy Foldyna.

Bosákova válka s jeho kritiky tak nabírá na obrátkách. 

Mezitímco vyjadřují své znepokojení „běžní“ lidé i poslanci, tak Česká televize i sám Bosák stále mlčí. 

Českou televizi redakce Expresu oslovila v úterý večer. Ve čtvrtek odpoledne jsme se odpovědi ale stále nedočkali. 

ANKETA: Zaslouží si podle vás Jaromír Bosák za své chování trest?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:20 16. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  51
 • Trapas
  36
 • Tvl
  12
 • Haha
  11
 • Sladký
  10
 • Cože
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat