Unikla jsem hrobníkovi z lopaty! Ponížená milenka Doleželová se vysmála Janečkovi

V pátek miliardář Karel Janeček (45) na Facebooku oznámil, že se rozvádí s tuniskou matematičkou Mariem Mhadhbi (34). Ještě nedávno ji vášnivě líbal a nosil na ramenou, teď dostala definitivně přednost jeho druhá láska Lilia Khousnoutdinova, s níž má Janeček dceru Isabellu. Celé situaci nasadila korunu modelka Jana Doleželová, která s Janečkem v minulosti chodila a teď se mu za jeho mnohoženství vysmála na Facebooku.

Je vidět, že lékárnice Jana Doleželová, která s Janečkem tvořila pár před pěti lety, se životním stylem svého ex skvěle baví. Dokonce mu vede jakousi statistiku.

„Třetí manželka, čtvrté dítě, milenek nepočítaně... Za posledních šest let je to cca dva roky na jednu manželku a dítě. Kolik jich ještě bude?“ napsala na svůj Facebook Doleželová a každému bylo jasné, že tím myslí právě Karla Janečka.

A pokračovala dále.

„Tak se mi zdá, že jsem před pár lety ‚vykázáním pána do patřičných míst‘ zřejmě unikla tzv. hrobníkovi z lopaty,“ dodala královna krásy z roku 2004, která v současné době spokojeně žije s bývalým ředitelem fotbalové Slavie Davidem Trundou.

Jana Doleželová a její status na Facebooku.

Jana Doleželová a její status na Facebooku

Doleželová s Janečkem chodila necelý rok. Jejich rozchod ale jistě patří mezi ty nejvíce nezapomenutelné události českého showbyznysu.

Janeček a Doleželová tehdy byli ve Špindlu a poskytli zde rozhovor pro televizi Prima. Matematik mluvil o tom, s kým slavil Vánoce, a zmínil jistou Markétu, o které prozradil, že s ní žije téměř šest let.

Na Doleželové bylo vidět, že je naprosto šokována. Ztuhl jí úsměv a vážným tónem prohlásila, že mnohoženství neuznává. 

Pár se krátce poté rozešel, ale Janeček se dušoval, že Doleželová o jeho Markétě věděla, a dokonce se spolu obě viděly na jeho oslavě čtyřicátin.

Kromě Jany Doleželové to Janeček schytal i od několika diskutérů na Facebooku pod příspěvkem, kde krach manželství s exotickou kráskou oznamuje. Někteří ale miliardáře Janečka podporují ve všem, co udělá, a jeho mnohoženství hájí slovy: Géniové nemají jednoduchý život. 

Jaký názor na Janečkovo mnohoženství máte vy?

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:56 21. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  259
 • Haha
  79
 • Super
  45
 • Tvl
  36
 • Cože
  26
 • Sladký
  20
Komentáře

Mohlo by vás zajímat