Janeček se rozvádí: 14 měsíců příkoří a utrpení, kňourá fejkový Casanova

Kolik žen kolem sebe máš, tolikrát jsi člověkem. Miliardář Karel Janeček (45) se tímto heslem snaží řídit, občas se i v něm hne svědomí a zachová se jako správný chlap. Oddechnout si může jeho druhá manželka Mariem Mhadhbi (34), s níž se teď konečně rozvádí. Za dobu jejich manželství ale stihl celou řádku žen, aktuálně své lože sdílí s Lilií Khousnoutdinovou, která mu povila dceru Isabellu.

„Lilia vám může vysvětlit, jak zimní slunovrat symbolizuje začátek nového cyklu. Každopádně datum 21. prosince a čas 12:21 představují jedinečný a jediný moment v celém roce,“ začal zeširoka Karel Janeček.

„Věřím, že letošní slunovrat znamená i dobré zakončení strastiplné cesty mě, Lilie a Mariem posledního roku a půl. Omlouvám se oběma ženám za strasti, kterými jsme všichni tři prošli. Děkuji Mariem za čas, který jsme spolu mohli sdílet, za její vnitřní krásu a výjimečnost a nejvíce pak za úžasného a láskyplného syna Yaniska,“ rozněžněl se.

„Před sedmi měsíci jsem si uvědomil, že musím jít dál. Naše cesty se rozešly a v současné době se rozvádíme. Věřím, že zůstaneme blízkými přáteli na celý život a budeme sdílet jak péči o našeho syna, tak i naše společné poslání, kterým je propojování lidí celého světa a nastoupení cesty ke světu H21, člověka 21. století,“ pokračoval Janeček ve své srdceryvné zpovědi, v níž květnatě obhajoval své mnohoženství.

„Děkuji Lilii za její trpělivost a sílu a za naši krásnou a magickou dceru Isabelku. Jsem šťastný, že s ní mohu sdílet svůj život, obdivuji ji za její výjimečné schopnosti a energii života a lásky,“ pěl ódy na Lilii.

„Věřím, že výjimečně těžkých posledních čtrnáct měsíců plných příkoří a utrpení, prožití těch nejhlubších krizí, nám umožnilo se vzájemně celistvě poznat a poznávat dnes krásu budování hloubky v jednom dlouhodobém vztahu,“ ukonejšil svou současnou partnerku miliardář. 

Rád se chlubí tím, jak se na něj ženy lepí a nemají problém s tím, že pro něj nejsou jediné. Tak snad brzy nebude vyklízet pozici také Lilia...

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:03 20. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  180
 • Haha
  49
 • Tvl
  26
 • Super
  16
 • Sladký
  16
 • Cože
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat