Pondělí 4. března 2024, svátek má Stela

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Přestala si stěžovat a začala psát: Bernášková už pracuje na druhém románu

  I když na počátku pandemie Jana Bernášková (39) patřila mezi ty umělce, kteří nejvíc žehrali na poměry a viděli svou budoucnost velmi bledě, nakonec si ona našla cestu z covidové beznaděje. Začala s psaním knih, jejího debutového románu „Jak přežít svého muže“ se už prodalo víc než deset tisíc výtisků, což je na Česko velmi slušné skóre.

  „Píšu druhý román. Píšu volné pokračování Jak přežít svého muže. Název zatím nevím. Děkuji vám moc, že stále kupujete knížku, píšete mi krásné zprávy a podnítili jste mě k tomu pokračovat,“ nechala se slyšet Jana Bernášková, která už se hrdě nazývá spisovatelkou.

  „Je to radost, i když se bojím, abych naplnila vaše očekávání, holky. Děkuji vám a podporujte se navzájem,“ doplnila hvězda seriálu Vyprávěj.

  „Ta podpora a pochvala je strašně důležitá. Ano, vzadu na obrázku visí Andrea Růžičková, je to koláž z Vyprávěj. A jak jste se mě někteří ptali, jestli jsme kamarádky, ano, herečky se mají rády,“ odpověděla na jednu z častých otázek. 

  V souvislosti s blížícím se svátkem zamilovaných si Bernášková pro své věrné fanoušky připravila soutěž o tři knížky s osobním věnováním. 

  „Jak přežít svého může je ideální knížka na Valentýna. Pro koho je určená? Pro vtipné páry nebo pro single holky. Být single znamená být silný. Umět žít sám se sebou,“ radí Bernášková, která sama nikdy dlouho nezůstala. 

  Je fajn vidět, že se rychle oklepala z koronavirové mizérie. Na jejím počátku patřila mezi ty, kdo nejvíc „kňourali“. Nakonec i ona našla náhradní řešení, které funguje tak dobře, že ji to samotnou překvapilo.

  „Je mi líto všech mých kolegů a vlastně i mě samotné. Tolik zrušených představení. Takové ztráty, že to některá divadla ani nepřežijí. Oni ti herci nejsou tak prachatí, jak si většina lidí myslí. Vlastně jsou to obyčejní lidé, kteří pracují od rána do večera a jezdí hrát po celé republice a vracejí se domů v noci,“ vyjádřila se před časem Bernášková, která se nyní jistí zadními vrátky v podobě psaní knih.

  Když jsme u prvotiny Bernáškové, možná by si její fanoušci a fanynky rádi přečetli román Jak přežít svou ženu, pod nějž by se mohl podepsat její manžel Rudolf Merkner. Od věci by ani nebylo, kdyby herečka sepsala (ne)povedené dovolené, které vtipně glosovala na Instagramu.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 19:30 úterý 8. června 2021. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   19
  • Super
   14
  • Haha
   14
  • Cože
   10
  • Tvl
   10
  • Sladký
   9
  Vybrali jsme pro vás

  První termální bazén u Prahy

  Komerční sdělení V Senohrabech u Prahy se rozšířil saunový svět o unikátní termální bazén, moderní ceremoniální saunu pro 150 osob a...

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...