jít naiDNES.cz

Nabídku do StarDance jsem dostal, ale nechci nikoho strašit, řekl Expresu Rosák

Letos oslavili čtyřicáté výročí svatby. | foto: Herminapress

Známý moderátor Jan Rosák (72) sice už na televizní obrazovce není moc vidět, jen v reprízách legendárního vědomostního pořadu Riskuj, ale i tak je o jeho účinkování zájem. Nedávno mu přišla i nabídka z taneční soutěže StarDance, po které by jeho kolegové skočili jako po obrovské příležitosti. Jenže Jan o tom nechtěl ani slyšet. Proč nechtěl do divácky oblíbeného formátu?

Jít do StarDance je jako vstupenka mezi elitu. Ne že by mezi ni Jan Rosák už dlouhé roky nepatřil, ale po letech, co se stáhl z obrazovky, nebyl nikde vidět a div na něj diváci nezapomněli.

Oprášil by slávu a mohl by se zase stát miláčkem národa jako v dobách pořadů Riskuj a Bingo. Jenže moderátor hozenou rukavici nezvedl. Má k tomu své důvody.

„Byla to samozřejmě lákavá nabídka, ale já jsem s díky odmítl. Nejsem taneční typ a nikdy bohužel nebudu. Já většinou začínám tančit, až když se hraje poslední písnička a všichni jsou podnapilí,“ smál se moderátor.

Prý jeho tanec vypadá tak děsivě, že nikoho nechce strašit. I prosebná slova své manželky vyslyší jen málokdy.

Jan a Jiřina Rosákovi.

„Jednou za čas překvapím, doufám, že ženu neustále překvapuji. Bohužel taneční talent nemám a mít nikdy nebudu, a to ani pod profesionálním vedením,“ uzavřel vyprávění pro Expres Rosák.

Možná je to škoda, že se nechce taneční soutěže zúčastnit, show mohla by nabrat druhý dech.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře