jít naiDNES.cz

Jan Onder vysvětlil vyhazov tanečníků ze StarDance: Bylo to nutné, řekl Expresu

Býval jedním z tanečníků, kteří učili celebrity společenskému tanci. Jan Onder (33) ale povýšil a teď se stará o sestavy těch, kteří budou soutěžit. V připravované desáté řadě StarDance chystá obrovské změny a obnovil všechny taneční lektory. Proč to udělal? Chtěl se snad někomu pomstít, jak se začalo spekulovat?

Známého tanečníka Jana Ondera Expres potkal na tiskové konferenci podzimního schématu k televizi ČT Déčko. Sám celou akci moderoval a je vidět, že na sobě pracuje nejen na tanečním parketu. Co ale většinu zajímalo, bylo to, proč vyměnil celou sestavu ve StarDance, když tanečníci měli takový úspěch.

„Málokdo už si pamatuje, že v prvních ročnících to tak fungovalo, že se vyměnil celý tým, aby to dostalo novou šťávu a dynamiku. O to se pokouším teď nejen já, ale celý tým,“ popsal nám Onder.

Nebyla v tom ale nějaká osobní zášť, že by se bál velké konkurence, proto povolal jiné kolegy? Ihned se totiž začalo spekulovat, jestli nešlo o nějakou osobní mstu. 

„Tomu se musím smát. Já totiž nejsem jediný, kdo by o tom rozhodoval, to prochází určitým procesem a opravdu nemám poslední slovo, takže se fakt nemstím,“ smál se tanečník.

Ten doufá, že výměna pomůže k tomu, aby desátý ročník taneční soutěže byl naprosto nezapomenutelný, daleko lepší než předešlé řady, když je to velké jubileum.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat