jít naiDNES.cz

Tají Onder vztah s Otáhalovou ze StarDance? Tyto indicie to potvrzují!

Randí Jan Onder s Natálií Otáhalovou? | foto: Koláž Expresu

Jan Onder sice ještě počátkem září tvrdil, že s mladinkou tanečnicí Natálií Otáhalovou rozhodně netvoří pár, jejich chování ale říká něco jiného. Kdykoliv se je snaží fotografové vyfotografovat společně, rychle od sebe odskakují. Onder ji navíc vozí na zkoušky StarDance, přesto vždy chodí několik kroků před ní, jako by snad dělali něco nekalého!

Když jsme se Jana Ondera na vztah s Natálií Otáhalovou zeptali ještě před začátkem desáté řady StarDance, svůj vztah s ní zapřel. Dokonce tvrdil, že je na něj moc mladá a on potřebuje po svém boku vyzrálou ženu.

„Já s ní už docela dlouho tančím. Chodím s ní na tréninky. Živím se tím a potřebuju partnerku, se kterou udělám občas nějaké taneční vystoupení. Ale že bych ve svých čtyřiatřiceti letech randil s devatenáctiletou holkou? To ne. Já už chci děti,“ řekl Onder, který zněl dost přesvědčivě.

Otázkou je, proč se Onder s Otáhalovou, kteří spolu tvoří taneční pár, tolik snaží, aby neexistovala ani jedna jejich společná fotografie, když nedělají nic nekalého, a navíc sám šéf tanečníků StarDance přiznal, že spolu tančí.

Když se je fotograf Expresu pokusil po sobotním přenosu vyfotit, jak stojí vedle sebe, Onder si málem ublížil, jak rychle od mladinké tanečnice uskakoval.

Podobně zajímavý byl i jejich středeční příjezd do České televize, kde probíhají taneční zkoušky.

Onder sice k České televizi přijel již ráno, pak ale odjel a po poledni se vrátil spolu s Otáhalovou. Na tom by samozřejmě nebylo nic špatného, protože mohlo jít samozřejmě o přátelskou výpomoc. Proč ale Onder na svou taneční partnerku nečekal a šel několik metrů před ní? Celou dobu na ni také zřejmě gestikuloval, aby se držela v bezpečné vzdálenosti za ním.

Pochopitelně jsme se pokusili kontaktovat i Ondera, aby nám vysvětlil, proč nešel po boku své taneční partnerky, pokud něco neskrývá. 

„Je super, že máte fotky, jak s mojí bezvadnou taneční kolegyní jdeme na StarDance,“ napsal nám Onder, který už ale nevysvětlil, proč dělal, že k sobě nepatří, když je tak bezvadná.

Vysvětlení může být ale jednoduché. Onder se zaprvé může bát kritiky, že chodí s tanečnicí StarDance, protože by si někdo mohl stěžovat, že ji s Matoušem Rumlem bude upřednostňovat a více jim pomáhat.

Zadruhé je ponaučený ze svého vztahu z Lucií Hunčárovou, která z něj udělala, s dovolením, vola před celým národem, když ho podváděla s Emanuelem Ridim, kvůli němuž ho nakonec také opustila.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat