jít naiDNES.cz

Jan Onder přiznal rozchod s krásnou herečkou. Má v tom prsty mlaďounká tanečnice?

Jan Onder přiznal rozchod s Lumírou Přichystalovou. Má v tom prsty mladinká tanečnice ze StarDance? | foto: Instagram

Tanečník Jan Onder má za sebou další rozchod. Expresu exkluzivně přiznal, že s herečkou Lumírou Přichystalovou již nějakou dobu netvoří pár. Údajně by aktuálně měl randit s mladinkou tanečnicí Natálií Otáhalovou, to ale Onder kategoricky odmítá! A může za to jeho ex Lucie Hunčárová!

S Lucií Hunčárovou tvořil pár dlouhé roky a už to vypadalo, že svůj vztah stvrdí sňatkem. Pak ale přišlo pro Honzu Ondera tvrdé vystřízlivění, když ho blonďatá tanečnice vyměnila za šéfkuchaře Emanuela Ridiho. 

Ani Onder ale nezůstal dlouho sám. Brzy po rozchodu s Hunčárovou totiž začal randit s herečkou Lumírou Přichystalovou. I tento vztah mu ale před časem zkrachoval.

„Je to pravda. Už spolu nejsme. Regulérně vážně jsme zjistili, že profese herečky a šíleného bláznivého tanečníka nejdou moc dohromady. Ačkoliv teď nejsme v kontaktu, rozešli jsem se v dobrém,“ sdělil nám Onder s tím, že ho další nepovedený vztah mrzí.

„Mrzí mě, že jsme se rozešli. Bylo to hezké, ale nějak to pracovně nešlo dohromady. Měli jsme se moc rádi,“ přiznal tanečník, o němž koluje informace, že aktuálně má randit s teprve devatenáctiletou Natálií Otáhalovou, která aktuálně tančí ve StarDance.

To ale Onder odmítá.

„Já s ní už docela dlouho tančím. Chodím s ní na tréninky. Živím se tím a potřebuju partnerku, se kterou udělám občas nějaké taneční vystoupení. Ale že bych ve svých čtyřiatřiceti letech randil s devatenáctiletou holkou? To ne. Já už chci děti,“ říká Onder, který si je ale vědom toho, že se tato možnost nabízí.

„Je to logické, že si to lidi myslí. Navíc když je teď ve StarDance. Ale upřímně, ona je devítinásobná mistryně republiky. Je nejlepší z těch tanečnic. Když totiž s někým tancuju, chci, aby to byla špička,“ říká Onder s tím, že si je vědom toho, že je mnoha lidem trnem v oku.

„Někdo mi řekl, že beru úplatky. To mě pobavilo. Tanečníci totiž vydělávají pár korun a vše cpou zase do tancování. Jako že bych si od každého tanečníka ve StarDance vzal pět tisíc? Mě ty kecy nebaví. Jsou to trapný a blbý kecy,“ otevřel toto téma sám od sebe Onder, který nám sdělil, že vztah s tanečnicí ze StarDance již nikdy nechce.

„Po těch zkušenostech s Luckou si tam nechci tahat nějaké problémy. Mám to takhle srovnané, takže můžu říct, že z mé strany je vše čisťounké. Letos je tam deset nových tváří a na nikom nemám dramatický zájem,“ uzavřel.

Byl ale viděn, jak se s mladinkou Natálií na kempu pro taneční páry na Konopišti, který spolu vedli, vodí za ruce. 

Tak snad se takto vodí se všemi tanečnicemi ze StarDance. 

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře