Pátek 10. dubna 2020, svátek má Darja
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Favorité vypadávají, Vágner tančí dál! Proč je rybář se svou partnerkou tak oblíbený?

  Do StarDance se mu nechtělo. Když Jakub Vágner (37) na nabídku nakonec kývl, sázkové kanceláře z něj udělaly spíše jednoho z outsiderů taneční soutěže. Čím to je, že známý rybář se svou sympatickou tanečnicí Míšou proplouvají show jako dvě dravé štiky?

  Před posledním kolem byl Jakub Vágner se svou partnerkou Michaelou Novákovou považován za jasného adepta na padáka, dokonce na něm bylo vidět, když vypadla Gabriela Koukalová, velké překvapení.

  Sázková kancelář na jeho konec v soutěži vypsala kurz 1,35:1, ale mezitím odpadávají všichni okolo.

  Nyní si kratší konec provazu vytáhl youtuber a influencer Karel Kovář alias Kovy a pro mnohé to muselo být celkem překvapení, protože Kovy má silnou fanouškovskou základnu a podporují ho zejména mladí diváci, kterým nevadí žhavit celý večer telefony a posílat SMS zprávy svým miláčkům.

  Leckdo by si tak možná myslel, že Vágnera podporují zejména starší ročníky, ale není tomu tak, je velmi populární u všech věkových generací.

  Poté, co zhasly televizní kamery, ho obestoupil dav podporovatelů. Dost možná žádný jiný pár neměl kolem sebe tolik nadšenců, kteří prosili o fotografii, podpis či společný snímek.

  „A můžu ještě podpis pro babičku?“ ptala se Vágnera zhruba dvacetiletá fanynka.

  „Popularitu si nepřipouštím, jsem rád, že nás lidé mají rádi. Není to odměna za pouhý tanec, ale za to, jací jsme,“ řekl Expresu po posledním večeru Vágner.

  StarDance

  Skromný chlapík, co se stále podceňuje

  Čím to je, že si Vágner diváky tak získal? 

  Důvodů je několik. Zaprvé je to na první pohled velmi pozitivní člověk a působí skromně, proto ho snad ani nemůžete mít neradi. Navíc se nejedná o typickou celebritu, která se pravidelně objevuje v televizních pořadech. Nestihl tedy diváky nikdy ničím naštvat a ve StarDance na rozdíl od ostatních začal s úplně „čistým štítem“.

  Velmi dobře známým je také jeho neslavný rodinný příběh, kdy přísný táta Vágner neměl pochopení pro synovu zálibu a Jakub musel odejít z domu. Protloukal se na vlastní pěst od nuly a vypracoval se až do zahraničních televizí bez cizí pomoci. A toho si lidé cení nade vše.

  Možná z toho plyne i jeho příkladný přístup a snaha vzepřít se nepříjemným překážkám. Jak již bylo zmíněno, do StarDance Vágner nejprve vůbec nechtěl, nejspíše se obával, že bude za dřevo, svou pracovitostí se ale stal štikou letošního ročníku.

  „Nejsem zdaleka ten nejlepší tanečník, ale vaši důvěru vám s Míšou vracíme dřinou, která je snad alespoň trošku vidět. Sám za sebe musím říci, že jsem se ve StarDance dostal dále, než jsem kdykoli mohl snít a doufat,“ nechal se slyšet.

  Hrozil mu předčasný konec, on se ale nevzdal

  Před časem to chvíli vypadalo, že bude muset StarDance opustit kvůli vážnému zranění. Měl velké problémy s krční páteří a skončil v péči doktorů.

  „Sotva chodím, ale vzdávat se rozhodně nebudu, protože vás a Míšu nechci zklamat,“ vzkázal na sociální síti Jakub Vágner.

  „Mohu vám říci, že pokud trénuje poctivě, tak tanec prostě bolí!“ říká Jakub...

  „Já bych tak strašně rád jel na ryby. Ani netušíte, jak moc. Je to můj svět. Taneční svět je krásný, velmi ho obdivuji. Ale můj svět je jinde a velmi se na něj těším,“ pravil po postupu do finále Vágner, který slíbil, že na ryby vezme i svou taneční partnerku. Do Konga to ale nebude!

  „To bych neudělal ani úhlavnímu nepříteli, byl bych ale rád, kdyby si vyzkoušela ten můj svět,“ nabídl Vágner tanečnici pohled za oponu své práce.

  StarDance

  Našla jsem v něm životního parťáka, říká Michaela

  Nedávno se objevily také spekulace, že vztah Jakuba Vágnera a jeho taneční partnerky Michaely Novákové je více než jen přátelský. Z jednoho z mejdanů známý rybář odešel po boku krásné tanečnice, objímali se kolem ramen jako čerstvě zamilovaní milenci. Bylo vidět, že k sobě mají hodně blízko.

  „My jsme si od začátku řekli, že udržíme náš vztah na profesionální úrovni, a povedlo se. V minulosti se stalo, že jakékoliv pletky ve StarDance skončily katastrofálně,“ říká Vágner.

  „Doufám, že jsem našla životního parťáka,“ dodala krásná Míša.

  Fotogalerie

  Premium

  Klienti versus cestovní kanceláře: jak nepřijít o peníze za zájezd

  Cestovní kanceláře jsou zahlceny žádostmi klientů o zrušení zájezdů. Sociální sítě se plní příspěvky nespokojených...

  Premium

  Ufňukaná generace. Mladí v pandemické panice možná konečně dospějí

  Vše zlé může být k něčemu dobré. Dokonce i koronavirus. Magazín Víkend DNES se domnívá, že mladí lidé v pandemické...

  Premium

  KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

  Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 10. dubna 2020, svátek má Darja
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz