jít naiDNES.cz

Zrodila se ve StarDance nová láska? Takhle se rybář Vágner měl ke své Míše

Snad v každém ročníku StarDance se objeví dvojice, mezi níž to od začátku jiskří na první pohled. Loni to byla krásná tanečnice Veronika Lálová a moderní pětibojař David Svoboda. Letos se mezi ty, kteří působí, jako by je zasáhl amor přímo do srdce, zařadil populární rybář Jakub Vágner a jeho taneční partnerka Michaela Nováková. Z poslední afterparty odcházeli společně, drželi se za ramena jako zamilovaní milenci!

Expartner Elišky Bučkové Jakub Vágner si Michaelu nemůže vynachválit. Dokonce říká, že nebýt jí, v taneční soutěži vůbec nefiguruje.

V minulosti Vágner už několikrát nabídku jít do StarDance odmítl. Teď ale po boku krásné brunetky působí velice spokojeně a očividně svého rozhodnutí nelituje. Zdá se, že v ní našel více než jen novou kamarádku.

„Musím říct, že jsem strašně rád, že jsem do toho šel. Míša je skvělá. Dostala ze mě věci, o kterých jsem nevěděl, že ve mně jsou,“ svěřil se Expresu Vágner, který Míše slíbil, že ji za odměnu vezme na ryby do Konga.

Kromě toho, že si spolu skvěle rozumí, to mezi nimi očividně i pěkně jiskří. Diváci už začínají pomalu spekulovat, jestli spolu ti dva něco náhodou nemají.

Michaela Nováková a Jakub Vágner si očividně padli do oka.

Michaela Nováková a Jakub Vágner si očividně padli do oka.

Tyto spekulace jistě přiživí snímky, které se povedlo vyfotit fotoreportérům Expres.cz.

Fotografie jsou z afterparty po posledním tanečním večeru, kdy soutěž opustil hudebník Xindl X. Jakub Vágner se skoro celý večer od své taneční partnerky nehnul.

Vágner se od své taneční partnerky ani nehl.

Vágner se od své taneční partnerky ani nehnul.

Dokonce společně opustili podnik, kde se večírek konal. Když odcházeli, drželi se za ramena jako čerstvě zamilovaní milenci.

Mají k sobě hodně blízko.

Mají k sobě hodně blízko.

Drželi se spolu za ramena jako zamilovaní milenci.

Drželi se spolu za ramena jako zamilovaní milenci.

Vágnera pravidelně na tanečních večerech podporuje celá rodina. Maminka Monika během posledního večera na syna celou dobu koukala s pyšným až dojatým výrazem v tváří. 

Co asi říká na Míšu? Zamlouvala by se jí jako případná budoucí snacha?

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat