jít naiDNES.cz

Přemýšlel jsem, že budu schválně tančit špatně. Proč to Vágnera napadlo?

Do StarDance ho lákali již mnohokrát, tentokrát se jim ho ale konečně povedlo ulovit. A přesně tak se Jakub Vágner cítí. Jako lev v kleci. Dlouhých pět týdnů nebyl na rybách, a dokonce přemýšlí, že by soutěž sabotoval!

Pochází sice z umělecké rodiny, jeho srdce ho ale již od dětství táhlo na břeh rybníka. Zatímco jeho vrstevníci běhali za děvčaty, on trávil hodiny na břehu a chytal ryby.

Díky své vášni se z něj stal nejslavnější český rybář, což ho dostalo kupodivu až na parket StarDance. Dneska ale svého rozhodnutí jít do této taneční show možná lituje.

„Cítím se trošku jako lev v kleci. Je to dané tím, že neustále trénujeme v sálech, kde nejsou žádná okna, člověk nemá kontakt s okolním světem, tak nejenže přestanete vnímat, jaké je venku počasí, přestanete vnímat čas, ale i den. Trénujeme minimálně čtyři až pět hodin denně, někdy máme i dvoufázovky. Je to až pět měsíců škrtnutých z kalendáře,“ říká na rovinu Vágner, který se sice výzev nebojí, ale přiznal, že na svou životní vášeň nyní nemá kvůli tanci čas.

„Nikdy v životě se mi to nestalo, ale za posledních pět týdnů jsem neměl prut v ruce,“ postěžoval si Jakub. Toho již dokonce napadly zaječí úmysly.

„Trošku mě to několikrát napadlo, že bych mohl tancovat velmi špatně, aby nás rychle vyhodili, ale já mám svůj svět, kterému se snažím dávat maximum, Míša má svůj svět, kde je zase tanec na prvním místě, a já ji nechci nechat ve štychu. Jim tato taneční soutěž může otevřít dveře jak do dalších ročníků StarDance, tak k jejich osobním lekcím pro klienty. Takže ji v tom nechci nechat,“ vysvětlil Vágner s tím, že pro ně není sice důležité vyhrát, ale dojít co nejdál.

„Nemáme ambice to vyhrát, ačkoliv pro to uděláme maximum. Hlavní je, aby se bavili diváci u televizních obrazovek. Má to být show, ať je to show,“ uzavřel Jakub.

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat