Vágner a jeho taneční partnerka se hodně sblížili. Plánují spolu cestu do Konga!

21. října 2019
Jakub Vágner a jeho taneční partnerka Michaela Nováková spolu sice v posledních měsících tráví několik hodin denně, slavný rybář ji stále ale nenaučil, jak se správně nahazuje prut. To se ale možná brzy změní. Vágner krásné tanečnici slíbil, že ji vezme na ryby.

Nabídku zatančit si ve StarDance dostal Jakub Vágner v minulosti mnohokrát, vždy ji ale s díky odmítl. Letos poprvé svolil, a přestože nám ještě před začátkem soutěže přiznal, že by celou show nejraději skrečoval, nyní je rád, že do StarDance šel.

„Musím říct, že jsem strašně rád, že jsem do toho šel. Míša je skvělá. Dostala ze mě věci, o kterých jsem nevěděl, že ve mně jsou. Při čače jsem si sáhl na dno. Vůbec nevím, jak jsem tancoval. Z tance si nepamatuju vůbec nic,“ vysvětlil Vágner, podle něhož je hvězdou jejich dvojice jeho taneční partnerka.

Vágner s Novákovou sice aktuálně patří k nejlépe hodnoceným párům, to se ale brzy může změnit. Slavný rybář přiznal, že jsou tance, kterých se opravdu obává.

„Waltz bude dramatický, pokud se tam tedy dostaneme. Říkám tomu hra milimetrů,“ přiznal Vágner.

Působil sice dost unaveným dojmem, Expresu ale přiznal, že je naopak psychicky zcela v pohodě.

„Tento týden jsem byl hodně na rybách. Jinak by mi hráblo. Potřebuju přírodu, nemůžu být mezi těmi zdmi. Ryby mi strašně pomohly,“ přiznal Jakub.

Kdy vezme na ryby svou taneční partnerku?

„Míša pořád říká, že je na ni zima. My musíme počkat, až bude plus třicet. Jestli se ale dostaneme za waltz, vezmu ji za odměnu do Konga,“ slíbil Vágner, čímž ale svou krásnou taneční partnerku moc nepotěšil.

„To je to nejhorší,“ vysvětlila Expresu, zatímco Vágner opakoval, že momentálně jde o nejbezpečnější zemi světa.

Teď už jenom doufat, že se dostanou přes obávaný waltz.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 18. února 2020. Anketa je uzavřena.

  • 69
  • 43
  • 43
  • 41
  • 39
  • 35
Komentáře