Ruku v ruce a líbačka na baru! Štáfek konečně vyvedl přítelkyni a je to kočka

16. ledna 2020
Konečně ji ukázal. Populární herec Jakub Štáfek před časem Expresu prozradil, že si našel novou lásku, teprve teď ji ale vyvedl do společnosti. Na premiéře filmu Případ mrtvého nebožtíka v jednom kuse držel a pusinkoval půvabnou zrzku!

Patří mezi nejoblíbenější herce, ať už jako Matěj Jordán z Ulice, nebo Lavi z Vyšehradu, k tomu si nedávno získal i srdce fanoušků MMA. Své soukromí ale Jakub Štáfek probírá nerad a o tom, že má novou přítelkyni, se pouze spekulovalo.

Štáfek vztah před nedávnem potvrdil v rozhovoru pro Expres.cz, když se ho redaktor zeptal, zda jsou dohady pravdivé a zda o něj jeho láska měla během listopadového zápasu v kleci strach.

„Mám nějakou dobu už milou, nevím, proč to ty lidi zajímá. Pochopitelně nějaký strach měla, ale asi mi věřila. Nepřenášela ten strach na mě, aby mě nějakým způsobem nerozhodila,“ prozradil.

Jakub Štáfek s přítelkyní

Jakub Štáfek s přítelkyní

Kdo ona milá je, se ovšem ukázalo až nyní. Jakub Štáfek se na premiéře filmu Případ mrtvého nebožtíka objevil po boku půvabné zrzavé slečny.

Jakub Štáfek s přítelkyní

Je to vážně kočka.

Jakub Štáfek s přítelkyní

Došlo i na barovou líbačku.

A je evidentní, že to těm dvěma náramně klape. Po Lucerně se vodili za ruce, rozdávali úsměvy a nakonec došlo i na vášnivou líbačku na baru. Pak si Štáfek svou milou odvedl do ulic noční Prahy. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:54 pátek 15. května 2020. Anketa je uzavřena.

  • 26
  • 21
  • 16
  • 15
  • 15
  • 14
Komentáře