jít naiDNES.cz

Tajemné tetování Jakuba Prachaře. Čí iniciály si nechal zvěčnit na zadek?

Jakub Prachař se pořádně odvázal. Stále ještě manžel Agáty Prachařové se totiž pochlubil, že si na svůj zadek nechal vytetovat iniciály JT. Komu patří a co na to matka jeho dcerky?

Když se Jakub Prachař v polovině dubna vracel z Londýna, kde se jeho milovaná fotbalová Slavia utkala s Chelsea, týden se neukázal doma. Z letiště rovnou zamířil do Pece, čímž se dá říct, že začala jeho manželská krize s Agátou Prachařovou.

Jinou cestu než domů měl Prachař i tentokrát. Z italského Milána také nejel rovnou domů, ale do tetovacího salonu. Syn Dany Batulkové a Davida Prachaře si na svůj zadek nechal vytetovat iniciály JT, což se ani vzdáleně nepodobá prvním písmenům jména jeho manželky Agáty, kterou nyní, dá se říct, má trošku u řiti, tak by se to i nabízelo.

Agáta, která podle informací Expresu s Prachařem aktuálně řeší rozvodové papíry, nemá ale důvod k žárlivým scénám.

Zadek jejího stále ještě manžela nezdobí iniciály jeho nové partnerky, nýbrž současného trenéra pražské Slavie Jindřicha Trpišovského, jehož celku se v úterý povedl téměř heroický kousek, když sešívaní remizovali s gigantem z Milána. A několik desítek vteřin před závěrečným hvizdem to dokonce vypadalo na nečekané vítězství.

A proč si Prachař nechal vytetovat právě tyto iniciály? Šlo o sázku, že to udělá, pokud zápas dopadne remízou. K jeho smůle má stejné iniciály i místopředseda představenstva Jaroslav Tvrdík, který na rozdíl od trenéra zase tak moc v oblibě u fanoušků není.

Jedno je jisté. Manželství jim sice s Agátou nevydrželo, zato tetování bude mít Jakub navždy.

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat