jít naiDNES.cz

Nesnesou se pod jednou střechou: Jakub přijel domů, Agáta se sbalila a frnkla na letiště

Zatímco Jakub ráno přijel, Agáta se sbalila a odjela taxíkem na letiště. Spolu v domě Prachařovi strávili asi hodinu. O tom, jak to mezi nimi aktuálně je, svědčí i Agátin post na Instagramu... | foto: Koláž Expres.cz

Prachařovi spolu nevydrží ani hodinu! Jestli ještě nedávno Agáta ohledně krize v manželství mlžila a snažila se vyvolat dojem, že nic není ztraceno, teď to vypadá, že nad svazkem s Jakubem už zlomila hůl. Poté, co dorazil do společného domu, se rychle sebrala a zamířila taxíkem na letiště.

Zatímco v sobotu byla Agáta Prachařová mámou na plný úvazek a společně s dětmi si užívala na dětské oslavě u přátel, s příjezdem Jakuba do společné vilky na kraji Prahy v neděli ráno se vše změnilo. Modelka si sbalila kufr a ani ne hodinu poté, co herec vešel do domu, z něj ona rychlostí blesku vyšla.

Když došla k taxíku, uvědomila si, že něco zapomněla, a vrátila se zpátky, za pár minut ale mířila znovu k vozu, který ji poté dovezl na ruzyňské letiště.

Nemohlo jít o žádný „trucpodnik“, protože taxíkem zamířila na letiště, kde ji čekalo nepříjemné překvapení v podobě dlouhé fronty na odbavení. Cesta do Izraele, kam zřejmě vyrazila za rodinou, sice nezačala úplně růžově, rozhodně byla v plánu. Těžko předpokládat, že si Agáta koupila letenku pár desítek minut před odjezdem.

Je evidentní, že soužití pod jednou střechou už nefunguje a oba manželé dělají všechno pro to, aby společné chvíle pod jednou střechou minimalizovali na pouhé předání dětí a případných úkolů a nutné agendy.

Vzhledem k tomu, že si Prachařová na Instagram dala obrázek s nápisem I Support Single Mums (Podporuji svobodné matky), se dá předpokládat, že už je smířená s tím, že se k nim brzy také zařadí, respektive už se k nim řadí.

Agáta v minulosti několikrát předvedla velké názorové veletoče a obraty o 180 stupňů, zatím to vypadá, že je s manželstvím amen.

„Život není to, co chceš, ale co vydržíš,“ tvrdila před nedávnem Prachařová, která ovšem proslula tím, že na sociální sítě dává věci, jichž později lituje a dělá, že se nestaly.

Snahu o to manželství zachránit jí upřít nelze, otázkou je, jestli na to šla tím správným způsobem a jestli se o dost věcí nezasloužila ona sama...

V Izraeli v každém případě bude mít dost času o věcech přemýšlet, utříbit si myšlenky a vymyslet co dál. Stěhování věcí nebo jejich vyhazování do kontejneru, který Agáta před pár dny naplnila, jistě mělo očistný efekt.

Na druhou stranu i Prachařová dobře ví, že tím pro ni celá záležitost neskončila. Bude třeba ještě hodně sil, aby to, co přinesou další týdny a měsíce, ustála.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat