jít naiDNES.cz

Ozbrojená stráž a heliport. Ivana Gottová měla najít útočiště u krále kasin

Ivana Gottová měla najít útočiště u krále kasin Leona Tsoukernika. Ten žije v opevněném paláci. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Zdálo se, že po manželově smrti zmizela v zahraničí, ve skutečnosti je to ale nejspíš všechno jinak! Ivana Gottová zřejmě našla útočiště u rozvadovského krále kasin a sběratele umění Leona Tsoukernika. A že je to pořádné útočiště. Oplocené pozemky o několika kilometrech čtverečních hlídá ozbrojená ochranka a uvnitř nechybí ani heliport!

Smrt a blížící se pohřeb jejího manžela se řeší až za hranicemi, a tak se Ivana Gottová rozhodla před okolním světem uzavřít. 

Chvíli to vypadalo, že dokonce odletěla do Miami či na Sardinii, podle nejnovějších informací ale Českou republiku vůbec neopustila.

Ivana se měla uchýlit do opevněného paláce provozovatele kasin, sběratele umění a pokerového hráče Leona Tsoukernika. 

Leon Tsoukernik

Leon Tsoukernik

Ten je totiž velkým rodinným přítelem, Karel Gott mu několikrát zpíval na akcích v jeho podniku a podle informací Blesku to měl být právě on, kdo legendárnímu zpěvákovi a jeho rodině zařídil letošní dovolenou. Soukromým tryskáčem je dopravil na Sardinii, kde má vilu.

Ivana Gottová měla najít útočiště u krále kasin Leona Tsoukernika. Ten žije v...

Leon Tsoukernik žije v opevněném sídle.

Pokud se někde Ivana může skutečně izolovat před vnějším světem, pak je to právě v Tsoukernikově sídle v západních Čechách. To představuje pozemky rozprostírající se na několika kilometrech čtverečních, všechny obehnané plotem.

Aby toho nebylo málo, hlavní bránu hlídá ozbrojená ochranka a další hlídači s pistolemi obcházejí i kolem objektu, takže sídlo působí jako z gangsterky.

Ivana Gottová měla najít útočiště u krále kasin Leona Tsoukernika. Ten žije v...

Ivana Gottová měla najít útočiště u krále kasin Leona Tsoukernika.

Za plotem se pak nachází hned několik objektů, těm dominuje hlavní dům, jenž vypadá spíš jako palác. Na rozlehlé parcele se nachází dětské hřiště, chybět samozřejmě nemůže ani krytý bazén.

Ivana Gottová měla najít útočiště u krále kasin Leona Tsoukernika. Ten žije v...

Za plotem se pak nachází hned několik objektů, těm dominuje hlavní dům, vypadající spíš jako palác.

Pokud vám to stále přijde málo, určitě vás zaujme, že má Tsoukernik na zahradě heliport, aby se mohl kamkoliv rychle dopravit vrtulníkem.

Jak bylo zmíněno, Ivana Gottová se před světem naprosto uzavřela. Vydala pouze prohlášení o manželově smrti, následně poděkovala za podporu a oznámila plán pohřbu. Ten proběhne v sobotu, veřejnost se ale s Karlem Gottem bude moci rozloučit už v pátek.

Karel Gott ve speciální vydání

Karel Gott ve speciálním vydání

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře