Iva Kubelková pomáhá dceři s kariérou: Po vzoru mámy zvedá lajky fanoušků...

To, že se krásná modelka Iva Kubelková (42) ráda na Instagramu předvádí jen v podprsence či v plavkách, si fanoušci již zvykli. Že se ale bude ukazovat v sexy pózách i její čtrnáctiletá dcera Natálie Jirásková, to je pořádný odvaz. Radí snad moderátorka své ratolesti, jak získat co nejvíce sledujících na sociální síti? Podobnosti v hodně odvážných fotkách by tomu všemu napovídaly.

Bývalá vicemiss Iva Kubelková je bezesporu krásná žena, která uchvátí spousty mužů, i když šanci má jen jeden, manžel George Jirásek. S ním má rozkošné dcery Natálku a Karolínku, z nichž rostou půvabné slečny, především z té první.

Natálie už vstoupila po vzoru maminky do světa modelingu. Chtěla by se stát také uznávanou modelkou a přehlídkami pro návrhářku Beatu Rajskou jen potvrzuje fakt, že chce být také slavná.

Podle maminky je na modeling ještě moc mladá, Iva by ji v tomto věku nechtěla pouštět do světa. Pod jejím vedením ale nemá problém s tím, když se Natálie fotí v hodně odvážných pózách na dovolené, kam odjela s rodinou.

Málokdo by tipoval, že slečna na fotce je ještě pod zákonem a teprve celý život má před sebou. Vypadá jako vyspělá dvacítka, která má rozhodně co ukázat. Tělo má dokonalé, pro muže je to opravdové „pokoukáníčko“. Přesně jako u slavné maminky.

Postavu má hodně vyzývavou.

Postavu má hodně vyzývavou.

Že by jí Iva opravdu radila, jak se fotit, aby dostávala více lajků a měla více pozornosti, že by si tím rychleji vyšlapala cestičku k Miss, kam by se jednou chtěla přihlásit?

Vypadá to, že se Natálce daří sbírat sledující, zatím jich má „pouhé“ 3 tisíce, ale číslo roste každým dnem.

Třeba jednou předčí svou obdařenou maminku a zastíní ji svým půvabem a bude moct z Instagramu inkasovat více peněz než známá moderátorka. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat