Iva Kubelková provokuje od moře fotkou své dcery v bikinách! „Nádherná,“ reagují lidé!

Dcera Ivy Kubelkové Natálie je kost! | foto: instagram

Jablko opravdu nepadlo daleko od stromu! Jedna z našich nejvnadnějších modelek Iva Kubelková (42) se právě sluní s rodinou v Řecku, odkud provokuje sexy snímky. U každé fotky se samozřejmě množí pochvalné komentáře. A co teprve když ukáže svou starší dceru Natálii! Z té vyrostla neuvěřitelná kočka.

Stále nádherná Iva Kubelková se na Instagramu chlubí svou rodinou a muže provokuje sexy křivkami, jichž je pyšnou majitelkou. Zvláště její bájný bujný dekolt dodnes nedá mužům spát.

„Ivo, vy to naše chlapské pokolení neskutečně provokujete, našim ženám ukazujete nové věci, jak nás okouzlit, děkujeme vám,“ napsal jeden nadšený obdivovatel. 

Takových má ale bruneta plný Instagram.

Jenže po dovolené v Řecku nemá skalní obdivovatele už jen Iva Kubelková, ale má je také její starší dcera Natálie. Ta zdědila po obou rodičích to nejlepší, co se dalo, a vyrostla z ní kočka parametrů Scarlett Johansson.

Nádherná dcera Ivy Kubelkové Natálie

Nádherná dcera Ivy Kubelkové Natálie

Právě fotka Natálky v bikinách, jak se nechává omývat mořskými vlnami, vzbudila na profilu Kubelkové rozruch, lidé se tam předhánějí ve chvalozpěvech. Zřejmě se zrodila nová hvězda modelingu.

Natálka si ostatně roli modelky nedávno vyzkoušela i na módní přehlídce Beaty Rajské v Karlových Varech.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat