Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Iqos párty roku přenesla své hosty do nové dimenze a přivezla do Prahy hvězdu č. 1 Johna Newmana

  Leoš Mareš a Vera Wisterová moderují Iqos párty roku.

  Leoš Mareš a Vera Wisterová moderují Iqos párty roku. | foto: Vladimír Šigut

  V pražských Letňanech proběhla akce pro více než 1500 lidí a bezesporu se jednalo o párty roku pořádanou k příležitosti představení nového zařízení na nahřívaný tabák Iqos Iluma, které vstoupilo na český a slovenský trh. Toto bezdýmné zařízení využívající revoluční technologii indukčního ohřevu tabáku bez nahřívací čepele a nutnosti čištění bylo slavnostně představeno během akce, kde nechybělo spojení umění, hudby a úplně nové dimenze.

  Dvě propojené obří haly v pražských Letňanech nabídly svým hostům mimořádný zážitek nechat se pohltit v „nové dimenzi“, kterou představila společnost Philip Morris International se svým novým výrobkem Iqos Iluma, se kterým oslavuje úspěšných třicet let na českém a slovenském trhu.

  Celým večerem provázel moderátor Leoš Mareš a Vera Wisterová, k nimž se připojily česko-slovenské osobnosti, jako je vítězka MasterChefa Česko 2021 Veronika Besky Beskydiarová, vizuální umělkyně, fotografka a art direktorka Eliška Sky Kyselková a uznávaný módní návrhář Jan Černý.

  Párty roku Iqos Iluma

  Již od počátku programu na zhruba 1500 hostů čekala umělecká čísla jako například ta taneční, která měla na svědomí seskupení Stretch Dance nebo Breakdancers.

  Párty roku Iqos Iluma

  O světelnou show se postarala skupina Pyroterra, jejíž vystoupení bylo plné laserových různobarevných paprsků a tance, vrcholem večera pak byl koncert britské hvězdy Johna Newmana, jenž se proslavil svým hitem Love Me Again. A aby návštěvníkům Iqos párty roku dokázal, že je i vynikajícím dýdžejem, připravil si téměř dvouhodinový set, kterým rozparádil snad všechny. Na konci samozřejmě nechyběl jeho slavný hit, s nímž okupoval první příčky všech velkých hitparád.

  Párty roku Iqos Iluma

  Po něm se dýdžejského pultu chopila DJ Adriana nebo DJ Jimmy Pé a akce v jejich režii pokračovala až do pozdních nočních hodin.

  Aby energie vydržela všem, párty roku v Letňanech pro své hosty připravila unikátní pohoštění na každém volném prostoru dvou hal spojených tunelem, který vás zavedl do „nové dimenze“. Obří rauty obsahovaly vše pro jakéhokoliv strávníka, vybrat si mohl každý: od veganů až po milovníky skvěle udělaného masa, nechyběla bezlepková jídla, dietní variace, mezinárodní kuchyně a samozřejmě velké množství dezertů.

  Veronika Beskydiarová alias Besky pro hosty připravila tři unikátní dezerty. Ty díky propojení správných ingrediencí a lahodných chutí přinesly novou dimenzi chuťového požitku. „Iqos Iuma nabízí uživatelům mnoho nového a to je pro mě jako cukrářku a kuchařku symbolem kreativity, protože i já se snažím připravovat výtvory, které poskytnou lidem zážitek a zároveň skvěle vypadají,“ uvedla Besky.

  Párty roku Iqos Iluma

  A protože Iqos Iluma rovná se osobitý styl, i na něj byl zde brán zřetel. Módní návrhář Jan Černý se této novinky zhostil pocitem svobody a komfortu. Tanečníci na sobě měli crewnecky a tepláky v jeho signature střihu s grafikou květů Iluma. Nové zařízení totiž nabízí také mnoho možností personalizace, tu reflektovaly vystavené modely navržené v jeho ateliéru.

  Párty roku Iqos Iluma

  „Vybíral jsem nejlepší kousky z minulých kolekcí. Rozlišoval jsem je typově do dvojic: byly tam dvojice denimu nebo dvojice oversized flanelových košil tak, aby se vzájemně jednotlivé looky propojily,“ vysvětlil Jan.

  Fotografku a art direktorku Elišku Sky Kyselkovou pak unikátní technologie a design stojící za novinkou na nahřívaný tabák inspirovaly k vytvoření ojedinělé instalace. Díky propojení technologií a inovací vytvořila jedinečný umělecký a vizuální zážitek v čase a prostoru. Novou dimenzi technologie v jejím podání představovala živá lidská socha, která byla napojená a přenesená do digitálního světa.

  Párty roku Iqos Iluma

  Divák měl tak možnost se aktivně podílet na díle jako pozorovatel, fotograf nebo mohl využít reflexní „selfie wall“, která dodala dílu futuristický charakter.

  „Chtěla jsem docílit momentu, kdy je sám divák obklopen technologií a reálný svět s tím digitálním se prolínají. Proto jsem použila duplikace elementů, odrazy a spojení živé a 3D sochy. Elementy jako deformované zrcadlo a světelná kabeláž pak podpořily tuto vizuální hru. Modelové drželi mobilní telefon a detailem scény bylo, že spolu komunikovali nebo naopak nekomunikovali skrze něj,“ popsala Eliška.

  Iqos Iluma je nejnovější přírůstek do rostoucího portfolia bezdýmných výrobků značky Iqos. Toto bezdýmné zařízení využívá revoluční technologii indukčního ohřevu tabáku bez nahřívací čepele a nutnosti čištění.

  Iqos Iluma

  Při jeho použití nedochází ke spalování tabáku, zařízení produkuje pouze aerosol, který obsahuje výrazně méně škodlivých látek než cigaretový kouř a je méně cítit ve srovnání s předchozími generacemi Iqos. I když není bez rizika, protože obsahuje nikotin, který je návykový, jedná se o lepší alternativu než pokračování v kouření.

  Novinka je k dostání ve třech variacích: od prémiové Iluma Prime až po zařízení „vše v jednom“ Iluma One. Každý dospělý uživatel si tedy vybere podle svého stylu a příležitosti.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:28 čtvrtek 30. března 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   9
  • Super
   6
  • Haha
   6
  • Cože
   5
  • Tvl
   3
  • Sladký
   2