Čtvrtek 2. dubna 2020, svátek má Erika
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Helena Zeťová: Jsem sama, bez peněz, ale chci se vrátit

  Helena Zeťová chystá velkolepý comeback. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

  Má za sebou divokou minulost a mnohokrát byla na dně. Měla před sebou sice hvězdnou kariéru, na osmnáct let ale doslova zmizela v Řecku, kde doufala, že najde svou budoucnost. To se nestalo a nyní je zase zpátky a chce navázat tam, kde před lety přestala. Jaké má Helena Zeťová plány a splní se jí sen o velkolepém comebacku?

  Proslavila se díky uměle vytvořené dívčí kapele Black Milk, kterou kromě ní tvořily Tereza Černochová a Tereza Kerndlová. Skupina ale neměla dlouhého trvání. Po třech letech se dívky v roce 2005 rozešly a traduje se, že to bylo i kvůli častým hádkám mezi Helenou Zeťovou a nejmladší členkou Terezou Kerndlovou. 

  Ještě v době fungování kapely se Zeťová navíc rozhodla přestěhovat do Řecka za svým tehdejším přítelem Zikem, kvůli němuž za sebou v Česku spálila všechny mosty. Dokonce se tam pokoušela prosadit jako zpěvačka.

  „V Řecku jsem prožila podstatnou část svého dospívání. Za těch osmnáct let jsem tam měla tři partnery. V Česku jsem pracovala, tam jsem měla domov,“ vzpomíná v rozhovoru pro nový pořad Expresu Experti Helena Zeťová. 

  Stačilo přitom málo a do Česka by se už vracet nemusela. Zprvu se totiž v Řecku pokoušela prosadit jako zpěvačka a natočila svůj dosud nejslavnější hit Impossible v řečtině. To se ale nesetkalo s pochopením místních.

  „Nedopadlo to,“ konstatuje zpětně zpěvačka, která o svých řeckých partnerech sice nemá problém mluvit, velmi nerada ale vzpomíná na svůj vztah s hokejistou Jaroslavem Bednářem. V minulosti sice naznačila, že ji měl Bednář bít hokejkou, dneska vztah s ním komentovat odmítá a z její reakce bylo zřejmé, že se jí vrátily všechny špatné vzpomínky.

  „Jsou věci, které mi stojí za komentář a které ne. Tohle je jedna z těch, které ne. Nevzpomínám na to vůbec. V dobrém ani ve zlém. Nebylo to,“ řekla nám razantně Zeťová, která letos sice oslaví čtyřicáté narozeniny, zatím se jí nepoštěstilo potkat otce svých dětí. 

  Ve zbrusu novém pořadu Experti přiznala, že jsou chvíle, kdy ji to mrzí.

  „Jsou okamžiky, kdy člověk sedí doma a říká si, že mu bude brzy čtyřicet… Pak se ale zase podívám na jiné kolegyně a nebyla bych první ani poslední, která by je neměla. Případně první ani poslední, která by je měla po čtyřicítce. Já nejsem baba, která by chytala příležitosti za pačesy za každou cenu. Já jsem v tom stará škola. Kdybych to cítila, půjdu do toho, ať to dopadne, jak chce. Zatím ale nepřišel asi mužský, se kterým bych to cítila, že je to ta správná chvíle,“ přiznala otevřeně zpěvačka, která se momentálně chce naplno věnovat své pěvecké kariéře.

  Té obětuje nejen veškerý svůj čas, ale dokonce i úspory, které jí protekly pod prsty. Zeťová totiž přiznala, že novou desku a videoklipy si financuje sama.

  „Přes půl milionu korun mě stála deska. Pak jsem platila ještě dva videoklipy. Poslední mě stál 5 tisíc eur (130 tisíc korun, pozn. red.). Kvůli tomu už nemám našetřeno vůbec nic,“ říká bez obalu Zeťová, podle níž je tohle právě moment, kdy je výhodou, že je bezdětná.


  „Nemám děti, nemusím se o nikoho starat. Když se rozhodnu do něčeho investovat a náhodou na to mám, udělám to. Jsem ale taková, že když mám, mám, když nemám, dokážu vyžít,“ uvedla v pořadu Experti Zeťová, která nové album s názvem Consequences vydala po dlouhých deseti letech.

  Proč tak dlouho otálela? „Já jsem člověk emocionálně založený. I když se mi v osobním životě daří nebo nedaří, užívám si ten okamžik života a práci odložím. Vím, že to není správný, ale jsem taková. Deset let jsem na té desce dělala, deset let jsem si užívala,“ říká otevřeně Zeťová, jež nyní připravuje své první sólové turné, na které dokonce chtěla pozvat své exparťačky z Black Milk.

  Z tohoto nápadu ale velmi rychle vycouvala. Jaký má nyní s dívkami vztah a opravdu tyranizovala Terezu Kerndlovou, jak tvrdil její otec Laďa Kerndl? 

  Nejen odpověď na tuto otázku se dozvíte ve středu v premiéře pořadu Experti.

  Fotogalerie

  Premium

  Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

  Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

  Premium

  INTERAKTIVNÍ GRAF: Porovnejte, jak se koronavirus šíří v různých zemích

  Statistik, jak se šíří pandemie nového koronaviru, existují spousty. Někdy je ale těžké dát různá čísla do kontextu....

  Premium

  Milostná zápletka mladých lidí. Ústřední dvojice tuší, proč je Slunečná hitem

  V lednu vstoupil na televizní obrazovky seriál Slunečná a od té chvíle si získal velké množství fanoušků. Nemalou...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 2. dubna 2020, svátek má Erika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz