Další oznámení kvůli Neckářovi? Manžel Vondráčkové žaluje starostu Sršně!

Helena Vondráčková a její muž jsou ve při se starostou obce Dolní Studénky Radimem Sršněm. | foto: Profimedia.cz

Starosta obce Dolní Studénky Radim Sršeň si zadělal na pořádně nepříjemného soka. Zaměřil se na něj totiž manažer a manžel zpěvačky Heleny Vondráčkové v jedné osobě Martin Michal. Ten na něj kvůli údajnému vydírání podal dokonce i trestní oznámení!

Pokud se obyvatelé obce Dolní Studénky a okolí těšili na Helenu Vondráčkovou, mají smůlu. Její management totiž v posledních dnech avizované vystoupení zrušil. Ke zrušení došlo podle vyjádření zpěvaččina týmu kvůli údajnému klamavému jednání pořadatele slavností. Ten se měl pokusit prezentovat vystoupení Heleny Vondráčkové jako její společný koncert s Václavem Neckářem.

„Žádný takový koncert nikdy nebyl plánovaný, každý z umělců měl na slavnostech vystupovat zvlášť. Starosta obce byl na klamavé jednání několikrát upozorněný, přesto nezjednal nápravu. Proto Agentura MM Praha vystoupení Heleny Vondráčkové s kapelou Charlie Band bez náhrady zrušila,“ píše se v tiskovém prohlášení.

Z něj je zřejmé, že za vydírání se považuje úryvek z e-mailu pana starosty, ve kterém píše: „Měl jsem za to, že je váš zájem u nás vystoupit a již dlouhou dobu víte, že zde bude vystupovat i pan Neckář. Na plakátu jsme uvedli časy, každý tam má graficky naprosto oddělenou prezentaci vystoupení a nikdo si absolutně nemůže myslet, že by paní Vondráčková vystupovala s panem Neckářem! Prosím o vysvětlení vašeho rozhodnutí vzhledem k výše uvedenému. Pakliže by z vaší strany platilo zrušení koncertu, budeme samozřejmě muset, ač neradi, také mediálně reagovat,“ napsal podle všeho Radim Sršeň Vondráčkové a jejímu muži.

Ti jeho slova považují za vyhrožování. I proto se obrátili na svého právního zástupce, prostřednictvím kterého podali trestní oznámení kvůli podezření z trestného činu klamání spotřebitele, poškozování cizích práv a vydírání.

A z vyjádření Martina Michala je zřejmé, že spor je již na osobní rovině. „Myslím si, že obyvatelé obce Dolní Studénky by si zasloužili starostu, který je bude dobře reprezentovat, a ne jim dělat ostudu,“ říká manžel Heleny Vondráčkové.

Vyjádření starosty obce Dolní Studénky se nám do vydání článku nepodařilo získat. Ačkoliv jsme mu zaslali e-mail s dotazy, nereagoval nám.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 9. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  53
 • Haha
  13
 • Cože
  9
 • Super
  8
 • Tvl
  8
 • Sladký
  5

Mohlo by vás zajímat