Helena Vondráčková odmítla vystoupit na Slavících! Kvůli Kubišové?

Anketa Český slavík dnes vrcholí, a jak jsme si za poslední roky zvykli, přináší také neklidné emoce. Například zpěvačka Helena Vondráčková i letos vyhlášení cen vynechá, a dokonce přes svého manžela Martina Michala vyzvala fanoušky, aby jí neposílali hlasy!

Helena Vondráčková se ani letos neúčastní předávání cen Český slavík. Přitom to vypadalo nadějně. Podle našich informací měl dokonce Jaroslav Těšínský, šéf společnosti Musica Bohemica, která Slavíky připravuje, udělat vstřícné gesto a nabídnout Heleně, aby na letošním galavečeru vystoupila. Byl ale striktně odmítnut.Odmítl jsem to již v říjnu. Nechceme mít s touto neseriózní anketou nic společného již deset let,“ přiznal nám Martin Michal na náš přímý dotaz.

Ten dokonce před několika týdny apeloval na fanoušky své ženy, aby pro ni v anketě nehlasovali. „Prosím fanoušky Helenky, neutrácejte své peníze za hlasy do Slavíka. Ignorujeme tuto podvodnou anketu již více než deset let,“ znělo jeho několik týdnů staré prohlášení.

Pokud by ale Martin Michal a Helena Vondráčková kývli na její vystoupení, na jednom pódiu se dnes večer mohly potkat dvě třetiny slavného uskupení Golden Kids. Hlavní hvězdou ankety bude totiž Marta Kubišová, která na konci října ukončila svou pěveckou kariéru a tento týden se nám svěřila, že pro ni pořadatelé chystají překvapení.

Je to ten důvod, proč Martin Michal nabídku s díky odmítl? „O Kubišové nic nevíme a je nám to zcela jedno,“ dodal Michal, který je známý svou zásadovostí, tudíž se nedá předpokládat, že by někdy v budoucnu svůj názor změnil.

Fotogalerie

Komentáře