Tomu se říká síla osobnosti! Nenalíčená Helen Hunt v centru Los Angeles

Helen Hunt se za svůj věk a vrásky nestydí. Klidně vyrazí na oběd v Los Angeles v mikině a nenalíčená. | foto: Koláž expres/profimedia

Některé ženy by nenalíčené nešly ani vynést koš, a to nejsou žádné celebrity. Vyrazit si však jako hollywoodská hvězda úplně nenalíčená na oběd s kamarádkou v centru Los Angeles, to chce odvahu. A tu má rozhodně Helen Hunt (52)!

Americká oscarová herečka a držitelka Zlatého glóbu Helen Hunt, známá zejména z filmů Lepší už to nebude a Po čem ženy touží, ukázala světu, že je natolik silná osobnost, aby ve svých dvaapadesáti vyrazila do společnosti tak, jak jich bůh stvořil.

Nenalíčenou.

Herečka zářila po boku Mela Gibsona v roce 2000 ve filmu Po čem ženy touží.

Herečka zářila po boku Mela Gibsona v roce 2000 ve filmu Po čem ženy touží.

V pondělí, 1. února byla Helen zachycena smečkou fotografů, jak obědvá s kamarádkou v centru Los Angeles a vůbec si nedělala vrásky z toho, že je nenalíčená, natož že ji u toho někdo dokumentuje. A rozhodně to nebylo poprvé, co si s make upem nedělala starosti.

Hereččina tvář sice odráží, že už jí není 20, ale nač to skrývat. Stárnout s grácií je umění, které neovládá každá žena a už vůbec ne každá celebrita.

Ačkoli působí nenalíčená herečka velice unaveně, za svou přirozenost se nestydí.

Ačkoli působí nenalíčená herečka velice unaveně, za svou přirozenost se nestydí.

Zatímco jiné hvězdy takový problém řeší plastikami, maskovacími doplňky a tuny líčidel, Helen sází na přirozenost. Za svůj věk se nestydí a nemá potřebu dokazovat svým fanouškům ani nikomu jinému, že je stále jarní z růže květ. Není. No a co?

Helen má od roku 2001 stabilní vztah s americkým producentem a režisérem Matthewem Carnahanem (55), kterému v roce 2004 porodila holčičku Makenu Lei Gordon (11) a také vychovává partnerova syna Emetta.

S manželem Matthewem jsou svoji od roku 2001.

S manželem Matthewem jsou svoji od roku 2001.

No, co dodat. Takhle by mělo vypadat důstojné stárnutí hodné celebrity světového formátu. Palec nahoru!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 9. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  24
 • Haha
  8
 • Trapas
  7
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  3
Komentáře