Po kolapsu se toho moc nezměnilo. Hana Krampolová kouří jednu za druhou, Jiří nakupuje

Zatímco Jiří Krampol nakupoval potraviny do domácnosti, jeho žena Hana před obchodem kouřila jednu cigaretu za druhou. | foto: Profimedia.cz

Zdá se, že poslední kolaps ji nepoučil. Zatímco Jiří Krampol (80) nakupoval potraviny ve večerce, jeho žena Hana čekala před obchodem a dlouhou chvíli si krátila kouřením cigaret. Přitom právě nadměrné kouření mělo být jedním z důvodů, proč naposledy skončila v nemocnici na následky celkového vyčerpání.

Manželka herce Jiřího Krampola Hana Krampolová se nedávno vrátila z nemocnice, kam ji odvezli psychicky na dně a vyhublou na kost. 

Po svém návratu se nechala slyšet, že si musí vystačit s jedinou krabičkou cigaret na den, zatímco dříve zvládla vykouřit rovnou tři krabičky za jediný den!

Zdá se ale, že to s omezováním kouření nebude až tak horké. Slavný manželský pár byl totiž spatřen během večerního nákupu potravin.

Zatímco Jiří Krampol vybíral v obchodě jídlo, jeho žena postávala venku a zapalovala si jednu cigaretu za druhou.

Zatímco Jiří Krampol nakupoval potraviny do domácnosti, jeho žena Hana před...

Zatímco Jiří Krampol nakupoval potraviny do domácnosti, jeho žena Hana před obchodem kouřila jednu cigaretu za druhou.

Hana Krampolová jako by se z posledního kolapsu moc nepoučila.

Hana Krampolová se z posledního kolapsu zřejmě moc nepoučila.

Když slavný herec vyšel ven z obchodu, doprovodil svou ženu k autu a odvezl ji domů. Přestože už má bývalý moderátor pořadu Nikdo není dokonalý svůj věk, na stará kolena se musí starat o celou domácnost.

Hana Krampolová čekala, než manžel nakoupí a u toho vykouřila několik cigaret.

Hana Krampolová čekala, než manžel nakoupí, u toho vykouřila několik cigaret.

V páru nepanuje moc dobrá nálada soudě podle fotky.

V páru, soudě podle fotky, nepanuje moc dobrá nálada.

Poté, co jeho žena začala mít psychické problémy, stal se z něj muž na dva úvazky. Pracuje, nakupuje, vaří a ještě dohlíží na nalomené zdraví Hany. Ta se před pár týdny vrátila z nemocnice, kam ji dostala porucha příjmu potravy a nadměrné kouření cigaret.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat