jít naiDNES.cz

Příběh šílenství Gregorové a Koptíka: Vše začalo při zapojování internetu

Celá země žije rozchodem Hany Gregorové a Ondřeje Koptíka. Toho měla herečka před několika dny vystěhovat kvůli jeho dlouhodobě zapírané drogové závislosti. Koptík od té doby skládá vdově po Radku Brzobohatém básně, sdílí jejich intimní snímky a veřejně ji prosí, aby ho vzala na milost. Zpočátku se přitom zdálo, že půjde o lásku na život a na smrt. Kde se stala chyba?

S Gregorovou se Koptík seznámil v červenci 2015. Tehdy přišel Hance domů zapojit internet. Během toho probíhal dialog, který vše odstartoval.

„Já jsem se ho tenkrát ptala, jestli má nějakou holku, a on říkal, že ne, že je rozvedený. A já na to: Vy? Takový hezký chlap? A on na to, že se mu líbí starší ženy jako já. Tomu jsem se smála,“ svěřila se loni v létě Blesku Gregorová.

Internet shodou okolností nefungoval, proto musel Koptík přijít znovu. Náhoda? 

Opakoval u toho, že se mu líbí starší ženy. Na to mu herečka argumentovala, že děti už mu nepovije, tudíž s ní nemá žádnou perspektivu. Když se však dozvěděla, že Ondřej už dvě děti má, jejich lásce nic nebránilo.

„On byl odvážný jako nikdo, což mi imponovalo. Kdo se bojí, nesmí do lesa a on byl tak smělý, že mi dva měsíce chodil štelovat internet a televizi, až se to jednoho dne prostě stalo. Pro mě absurdita, ale vždycky jsem říkala, že když do pekla, tak na mladém koni,“ tvrdila kdysi Hana.

Koptík a Hana Gregorová

Koptík a Hana Gregorová na počátku jejich vztahu.

V prosinci téhož roku už tvořili pár, což zpočátku před veřejností tajili. A není divu. Když se Hana o několik měsíců později rozhodla jít s pravdou ven, sklidila za svůj vztah ostrou kritiku. Ta byla o to intenzivnější, že je Hana vdovou po jednom z nejuznávanějších herců českého hereckého nebe Radku Brzobohatém. 

Mnozí tvrdili, že vztahem se zlatokopem mladším o 32 let jen hanobí jeho památku. 

Gregorová několikrát tvrdila, že jí taková kritika velmi mrzí a zejména ji trápí to, že nikdo ani na moment nepřipustí, že by ji mohl mít mladý svalovec doopravdy rád. 

Nakonec však přece jen sklopila uši a rozhodla se na čas stáhnout z veřejného dění. S Koptíkem se ve společnosti začala ukazovat jen zřídkakdy.

Ondřej by se fotil rád, Hana však byla proti.

Haně poslední měsíce zájem veřejnosti nevyhovoval.

Dokonce odvolala zásnuby, které proběhly loni v srpnu na vrcholcích Alp.

Hanina rodina měla být ze vztahu s Ondřejem zpočátku v rozpacích. Když Koptík požádal Gregorovou před zraky médií o ruku, byl z toho humbuk, který dokonce veřejně zkritizoval i sám Ondřej Gregor Brzobohatý: „Byl to velmi naivní přístup, kterým ublížil především mé mámě. A on to podle mě moc dobře ví a moje máma to také moc dobře ví,“ řekl tehdy v rozhovoru pro Frekvence 1 hereččin syn.

Gregor ke Koptíkovi vzhlíží nejen proto, že je vyšší než on, ale i proto, že je...

Gregorová, Koptík, Gregor Brzobohatý a Kuchařová žili jako rodina. Stýkali se i na společenských akcích.

Nakonec se však situace uklidnila a rodina vyrážela pohromadě čas od času dokonce i na společenské akce.

Začátkem tohoto roku se Koptík navíc definitivně rozvedl se svou bývalou manželkou, s kterou má dvě děti. Že se svatba nechystá, však bylo jasné všem a Gregorová se tím netajila. Dokonce nenosila ani zásnubní prsten, který jí Koptík daroval. 

Před několika dny přišel z čista jasna rozchod. Zpočátku se zdálo, že by za ním mohla stát nevěra, pak se však ukázalo, že nikoliv. Sám Koptík přiznal, že Haně dlouho tajil svou drogovou závislost. 

Dle jeho slov mělo jít pouze o marihuanu, ale vyšlo najevo, že si pohrával i s tvrdými drogami, jako je pervitin a kokain. Herečka ho okamžitě vystěhovala. Sbalila mu věci, které mu nechala poslat kurýrem. 

Koptík od té doby prosí Hanu o odpuštění na sociální síti, skládá básně a podniká jeden kontroverzní krok za druhým. V úterý dokonce přešel do ofenzivy. Gregorovou obviňuje, že proti němu štve děti. 

Jak tohle dopadne?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 18. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  106
 • Trapas
  74
 • Sladký
  21
 • Super
  12
 • Cože
  11
 • Tvl
  9
Komentáře